1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Identyfikacja napędu

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez dav10, Styczeń 4, 2011.

1. dav10

dav10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
    Po czym mogę poznać że jest to mój napęd.
    To znaczy gdzie jest jakiś numer seryjny albo jakiś jego identyfikator.
    Bo chcę oddać konsolę do przeróbki i nie chcę żeby mi napęd podmienił.

Proszę o odpowiedzi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. mk1981

mk1981 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    najprościej, bez otwierania konsoli - to zrób jakiś znaczek w jakimś miejscu znanym tylko dla ciebie i po problemie... model napędu można zidentyfikować po na przykład tacce, ale numery seryjne danego napędu już w konsoli.... więc najprościej - zrób jakieś oznaczenie napędu... :)

4. dav10

dav10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
    A czy w ustawieniach systemu konsoli można znaleźć coś o napędzie? Jakieś szczególne numery dla każdego napędu inne?

Wczytywanie...

Poleć forum