1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Idzie jeszcze kupić X-clamp?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Młody Raperek, Październik 22, 2011.

1. Młody Raperek

Młody Raperek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siemanko!

Mam pytanie czy idzie jeszcze gdzieś kupić tzw X-clamp ? Mój Falcon dostał Rroda no i chciał bym choć go odratować na jakiś czas , bo rebelling pewnie nie ma w ogóle sensu bo Rrod pewnie i tak wróci prędzej czy później :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Młody Raperek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Widzę , że chyb jednak nie idzie już takich X-clampów kupić ... :/ Jest jeszcze jakaś domowa metoda aby spróbować odratować X-a ? Czy lepiej jednak dać do Rebellingu i mieć gwarancje na 3 miesiące ?

4. maxrozrywka

maxrozrywka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Możesz płytę upiec w piekarniku, Link: Xbox 360 w sosie własnym- czyli jak naprawić konsolę z błędem e74 - YouTube zobacz sobie komentarze pytają się go to pisze, że do dzisiaj mu działa a robił to w maju, jeżeli zrobisz tą konsole tym patentem to możesz wyciągnąć napęd na zewnątrz a na gpu założyć radiator taki jak na cpu i dodać na radiatory od CPU i GPU dwa duże wiatraki, wtedy konsola nie będzie się tak grzała.
    PS: metodą piekarnikową mam zrobioną kartę graficzną 8800gt i karta już chodzi 9 miesięcy.

Edit:
    I nie zapomnij nałożyć dobrej pasty termoprzewodzącej typu Zalman ZM-STG2 lub Arctic Silver 5

5. djremix

djremix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    piła
    Gwarancje na 3 miesiące?!jak widzę takie "firmy" to śmiać mi się chce! Robią reflow lub ewentualnie reflow flux!Gwarancja na min rok przy prawdziwym reebalingu ! wiem co mówię !

6. Młody Raperek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No to jeszcze dziś spróbuję metodę wypiekania , może uda się odratować :D Ok dzięki za rady , jak uda mi się ją odratować to na pewno wyjmę napęd na zewnątrz a na radiatorach zamieszczę wentylatory ;)

7. Młody Raperek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No tak pewnie jest tak ja mówisz "dj remix " ale znajdź tu taki serwis lub osobę która wykonuje prawdziwy rebelling ... Jak są to od razu taka usługa kosztuje ok 250zł :/ No i nie mam pewności czy po tym rebellingu i zamontowaniu potem dodatkowego chłodzenia wyeliminuje w 100% Rroda , bo jak nie to już wolę spróbować metodą wypiekania i tak nie mam już nic do stracenia może się udać lub nie, pozostaje tylko odkładać kasę na konsolę Jasper-ka lub Slim .

8. djremix

djremix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    piła
    Jest taka firma. Niestety koszt to 350zł ale daja rok grarancji! Sprawdzone w 100%. Mojemu kuzynowi (a potem jego koledze) robili ponad 1,5 roku temu i zero problemow! Stronka serwisu to www.pctuning.com.pl

9. szmelc

szmelc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  10. Młody Raperek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No więc jest tak jak mówiłem "dj remix " , jak naprawa rebellding to koszty masakryczne , a za 350zł nie opłaca mi się tej konsoli naprawiać... A w tym sklepie co podajesz "szmelc" jest wszystko płatne koronami bodajże .

11. szmelc

szmelc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    w prawym górnym rogu masz wybór korony, złotówki etc. jak i jezyk polski, szwedzki, angielski. oni maja dwa magazyny w SE i w PL i sprzedaż prowadza w tych dwóch krajach stad to zamieszanie.

12. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    po tygodniu mógłbym ci zrobić reballing za darmo w ramach testowania nowych kulek :D jak coś to pw.

13. Dzozefo

Dzozefo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    DOGtagscollector mam starego falcona dawno temu wyskoczył rrod dałem do lokalnego fachowca ale powiedział że nie da rady naprawić i leży sobie pod łóżkiem, może wysłał bym ci to byś zobaczył czy coś z tego będzie, fajnie by było jak by się chodził bo jest tam dash nadający się pod jtaga.

Wczytywanie...

Poleć forum