1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Iextreme 1.6 a granie online

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Belic, Marzec 13, 2009.

1. Belic

Belic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    lubelskie
    Witam.Na samym początku chciałbym przeprosić za założenie nowego tematu ale akurat takiego pytania jakie ja mam nie ma. :(.OTO pytania:

1.Słyszałem że wyszedł Ixtreme 1.51 i mam pytanie czy jak pokaże sie gra na IX 1.51 w necie ale będzie spatchowana do wersji ixtreme 1.5 to będzie można grać na Livie bez bana na X360 IX 1.5?

2.Czy dostane bana w takim przypadku?: mam na konsoli spatchowaną gre z IX 1.51 na 1.5 odłączam kabel od neta i gram na singlu oczywiście zapisuje stany gry.po jakimś czasie zgrywam gre na dysk i wyciągam płyte a następnie wchodze na XBL CZY DOSTANE BANA CZY NIE?

3.Jak grać na grze spatchowanej z 1.51 do 1.5 aby nie dostać BANA?Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM ZA NOWY WĄTEK ALE BOJĘ SIE O BANA.

2. Lotnik421 Xbox One

3. michal86ole

michal86ole Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec
    Bany to powinni dawać za głupie pytania, albo w ogóle powinien być zakaz sprzedaży konsol dla takich jak Ty, użyj szukajki to naprawdę pomaga dowiedzieć się wszystkiego o banie na X'a...

4. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    było wałkowane tysiące razy, żaden ixtreme nie zabezpiecza w 100% przed banem,

5. J1B

J1B Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dln.Śląsk
    Nie powinienem tego robić , ale śpiący jestem więc zrobię :
    1)NIE , gdy spece z Redmond wykryją że masz spatchowaną grę , wtedy pożegnaj się z live.
    2) Na 99% Nie dostaniesz bana.
    3)Przerób konsolę na 1.51 i ciesz się życiem ... póki możesz ;]

PS. Podziękuj :D

6. Belic

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    lubelskie
    1.Przeglądałem ostatnio komentarze pod grami z IX 1.51 i odpowiedzieli mi tak.
    "Aby nie dostać bana na grach IX 1.51 wystarczy że masz IX 1.4 a aby bana nie dostać należy zawsze sprawdzić obraz gry itp kreon rip..."Czy to prawda czy ściema? bo nie jestem pewny na 100%.

2.Aha jeszcze coś czy te gry z 1.51 to już będą wychodziły pokolei czy to będą tylko wyjątki?

3.Oo czy będą robić w taki sposób np HAWX na 1.5 i HAWX na 1.51 (NIE CHODZI MI O PATCHOWANIE TYLKO ORYGINAŁ)Pozdrawiam i czekam na odpowiedź na te pytanka

7. stik

stik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Taaakk majkrosoft będzie wydawał specjalnie dwie wersje dla tych co piracą i nie piracą. Nie chce być niegrzeczny, ale weź proszę pomyśl następnym razem zanim napiszesz...

8. sdawid1q

sdawid1q Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bracknell UK
    a ja mam takie pytanko :
    Mam konsole na 1.51 i sciagnelem na nia 3 gry, lecz jeszcze nie ich nie nagrałem, mozecie mi podac link do topica (nie umiem znalezc :p ) jak mam spatchowac te gry zeby chodzily na live? bo slyszalem ze jak gra nie spatchowana to wieksze zagrozenie na bana i konsolka moze ich nie odpalić

9. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Jeśli ściągałeś z linków z kategorii Gry, to tam większość ma już Stealth Patchy. Ale sprawdzić nie zaszkodzi DVD mulerem. Dział poradniki !!!

10. zbakanytkacz

zbakanytkacz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Grudziądz
    co do tego programu to pewniejszym od niego abgx360, skanowanie iso trochę więcej zajmuje ale bynajmniej jesteś w 100% pewien co do wyniku.

11. Belic

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    lubelskie
    Słuchajcie mam inne pytanko na ******** org jest HAWX ale przerobiony ma obraz do 1.4-1.5 i moje pytanko.Czy jak przerobie konsole na 1.51 i ściągnę akurat tą gre z ******** org(HAWX) to będe mógł grać online bez bana czy będzie to samo co z 1.4 i 1.5 "Wydaje mi sie że zbanują ponieważ wykryją przerobiony obraz" ale nie wiem na 100%.proszę o odpowiedź.pozdro

12. michal86ole

michal86ole Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec
    Sam sobie odpowiedziałeś :)

13. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzieci nie potrafiące liczyć się z konsekwencjami swoich wyborów, aż szkoda patrzeć...

14. kompot

kompot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Pytanko- Czy iX 1.6 i 1.51 oferują lepsze zabezpieczenia na XBL niż 1.5 czy wprowadza on tylko zmiany odnośnie odczytywanych gier?

15. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nowa wersja tyczy sie nowych gier. Nic sie nie zmienilo jesli chodzi o starsze gry.

16. gelu87

gelu87 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak ktos sie boi bana to niech nie przerabia konsoli i nie gra na kopiach :]

17. Bug

Bug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    1.4 HAWX ? dla mnie ban mur beton ;p jest temat o przerabianiu HAWX na 1.4 i jest w nim napisane ze na 99% dostaniesz bana polecam znalezc ten temat

18. AmStaff666

AmStaff666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam czy moze mi ktoś podać sposó jak przerobić obrazy gier zeby odpaliły się na przeróbce Iextreme 1.5? nie interesuje mnie gra na live! wX360 gram tylko single!!

19. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  20. michal353

michal353 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    spider wez ty se tą konsole od razu przerób na 1.51 i sie głupio nie pytaj.

21. x_kamil

x_kamil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam pytanie dotyczące tematu a więc tak:
    Mam konsole przerobioną flashem ixtreme 1.5 i chce zmienić na 1.51 lub 1.6(czy jest jakaś różnica pomiędzy nimi??)
    I tak czy gry które mam do tej pory i działają na 1.5 to będą działały na konsoli przerobionej flashem 1.51??????

Wczytywanie...

Poleć forum