1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iextreme 1.61

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dmxpl51, Marzec 13, 2010.

1. dmxpl51

dmxpl51 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rawicz
    Mam spachowaną grę assassin's creed i konsole przerobiona na iex. 1.61. Mam pytanie czy istnieje możliwość odpalenia tej spachowanej gry w jakiś sposób?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Tak razem z activate.iso . Najpierw activate potem płyta ze spaczowaną grą i odpali na 1.61

4. dmxpl51

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rawicz
    Okej zrobiłem to. Doszło do napisów na activate to zmieniłem płyte. Ale zamiast uruchomienia gry to wyskoczyło komunikat ze konsola musi zostać zaktualizowana żeby ta gra ruszyła. Dałem że się zgadzam. Wtedy wyskoczył jakiś błąd że mam oczyscic płytkę i włożyć jeszcze raz. Co mam zrobić?? ( assassin napewno jest poprawnie nagrany bo od kolegi go mam). No to co mam robić?

5. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Zrobić aktualizację offline z pendriva lub cd . Lub jeśli chcesz zaryzykować podłącz konsolę do LIVE i zrób aktualizacje online .

6. dmxpl51

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rawicz
    dzięki a mógłbyś zapodać link do tematu z aktualizacją z pendrive?? bo nie wiem gdzie tego szukać?

7. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    http://xboxforum.pl/ogolne-f71/aktu...fline-[2-0-8955-0-avatar-updatespy]-7365.html

A szuka się wpisując interesujący nas temat w okienko "szukaj" u góry strony .

Wczytywanie...

Poleć forum