1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iextreme-1-61

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez omo, Czerwiec 6, 2010.

1. omo

omo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich na początek :) - jestem nowy i zielony w temacie. Od piątku mam konsolę z 10.07.2007r napęd chyba BENQ z tego co wyczytałem na forum. Konsola ma wgrane najprawdopodbniej iextreme-1-61 (tak pinformowany zostałem) i tutaj pojawia się pierwsze pytanie:
    1. jak nagrać GTA 4 ? normalnie przez IMGBURN czy trzeba dogrywać stealthpa...e?
    2. jak jest z nowymi grami muszę przerabiać coś czy tylko wypalam? (np UFC 2010)
    Dodam jeszcze, że XBL mnie nie interesuję. (nie znalazłem konkretnej odp na forum dlatego zakładam wątek)

Pozdrawiam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
  4. omo

omo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli na iextreme-1-61 wszystkie gry ( na dzień dzisiejszy) działają bez patc.. czy innych zabiegów i będą mi zawsze działały jak nie będę grał na XBL ?

5. Gumis1985

Gumis1985 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków, PL
    jak chcesz via LIVE grać to robisz stealth patch... to nie wpływa na granie off-line. Gdy wyjdą nowsze gry które nie pójdą Ci na 1.61 mozesz dokonać przeróbki na nowszy lub patchować gry aby działały na 1.61 przed nagraniem, tylko pamiętać musisz że po takim zabiegu jak dokonasz aktualizacji przeróbki to gry nagrane z patchem do kompatybilności wstecznej nie będą działały w napędzie po aktualizacji tzn, płyty nie będą poprawnie odczytywane.

6. omo

omo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jak Wy doświadczeni polecacie mi wypalać płyty, ze stealthpat.. czy tylko wg poradnika nagrywanie-obrazow-iso-windows z pierwszej strony ?

7. Gumis1985

Gumis1985 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków, PL
    nie powiem jak masz nagrywać bo sam tego nie robię, nie piracę ;)) ale jak wyżej napisano jak nie grasz przez XBL to nie musisz nic patchować tylko nagrać sobie obraz i tyle.

8. omo

omo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    rozmawiamy oczywiście o kopiach zapasowych :)

Pozdrawiam i dziękuję za szybkie odpowiedzi

Poleć forum