1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iExtreme LT+ - parę pytań

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Vipek007, Grudzień 15, 2010.

1. Vipek007

Vipek007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    3M
    Siema
    Posiadam prawdopodobnie pierwszego LiteOn'a z iExtreme 1.5. Zamierzam wgrać najnowsze firmware czyli iExtreme LT+.

1. Czym się różni iExtreme 1.5 od iExtreme LT+ poza obsługą nowszych Wave'ów i większą ochroną przed banem?

2. Czy w przypadku iExtreme LT+ trzeba wciąż "bawić" się z Wave'ami? To znaczy, czy z czasem będzie trzeba przerabiać obrazy z np. Wave 123 na Wave 122?

3. Czy mając iExtreme LT+ będę mógł grać w gry z Wave 2 lub w gry przerobione z np. Wave 4 na Wave 2?

4. Czy mając iExtreme LT+ mogę zainstalować najnowszego dashboard'a, łączyć się z Xbox Live i zapomnieć o np. "AP 2.5"?

5. Czy są jakieś minusy posiadania iExtreme LT+?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    1. Odpala gry z AP 2.5.
    2. Nie.
    3. tak.
    4. Tak.
    5. Tak, jedna i najwazniejsza. Masz przerobiona konsole = jestes piratem.

4. kalabanga14

kalabanga14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1 Mozesz grac w gry z ap 2,5 bez obawy o oflagowanie konsoli, i na najnowszym dashu, mozesz grac po niecie
    2. nie bedziesz musial bawic sie z wevami, ale jezeli gra ma ap 2,5, bedziesz musial w odpowiedni sposob przygotowac obraz gry, gdzies na forum jest opisane jak to zrobic
    3, tak bedziesz mogl
    4. tak mozesz zapomniec, jezeli nie masz oflagowanej konsoli (mozesz to spr, gdzies na forum pisze jak) no i oczywiscie odpowiednio przygotujesz obraz gry z ap 2.5
    5, tak, musisz bawic sie aby nagrac gre; p

5. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    5. Jest jeden, otóż gry z AP 2.5 wymagają specjalnych patchy, aby mogły działać na LT+, lecz zapewne wkrótce przyjmie się, niczym stealth patche do iXtreme.

6. matt011

matt011 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wałbrzych
    a ja mam pytanie bo wgrałem iXtreme LT 1.0 na samsunga i nie odpala mi gier z iXtreme 1.61 NS jak przerabiałem.Płyta sie wczytuje i pojawia sie film taki z xboxa co zrobiłem źle albo czy mam złego iXtrema ??

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Klucz masz? Jakim jungle robiles fw? Dzialaja jakiekolwiek gry?

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

8. matt011

matt011 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wałbrzych
    Tak klucz posiadam robiłem JungleFlasher v0.1.73 Beta i wgrywałem przez Dosflash mam tylko jedna gre GTA IV(p) i ona nie działa właśnie mi sie pojawia filmik.Napęd jesto oryginalny w iksie i nie wiem co sie dzieje

Wczytywanie...

Poleć forum