Ihas 122-04 W Pytania, problem

Paweł Szykuć

Świeżak
Świeżak
Witajcie, pisalem ostatnio post na temat nagrywarek w laptopie czy nagraja plyte, nie dostałem odpowiedzi dlatego dzis zakupiłem nagrywarke ihasa 122-04 wu. I pojawiły sie kolejne moje pytania. mam lt 3.0, jak wypalac plyty na tej nagrywarce? agbx przeskanowalem obraz wypalilem nba2k i ... widzi plyte jako gre ale nie chce odpalic, w img burn mam przy 50 % bład, wypalilem clone CD oczywiscie postepowalem według opisu z forum. Panowie prosze powiedzcie mi jak mam to zrobić żeby gry hulały ? Czy do tej nagrywarki da sie wgrac lt max? czy wydałem niepotrzebnie pieniadze? Jakie gry pobierać, żeby dało się nagrać? Błagam pomóżcie, próbuję dojść po opisach z forum ale metoda prób i błędów kosztowała mnie już 16 płyt. Czy jest ktoś może z warszawy aby mi wytłumaczyc jak to zrobić? Oczywiście zapłacę, błagam
 

killer85

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
wszedzie pisza o ihas 124 rev b .. a ty kupiłeś 122 ...eh ...
jak bedziesz miał w łapkach 124 rev b to sie zgłoś
gg 4530403
pomoge od a do z
niby cos gdzies ktos probowal na 122 nawet sam mam taka ale nie jestem ciekaw czy zadziala ...


kup sobie u tego goscia ... albo innego (nie to żeby była to reklama )
DVD LITEON iHAS124 iHAS-124 rev B XBOX +NERO FV23 (3560117325) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ja mam 124-19 b on oferuje 124-04 b ale to 19 czy 4 juz nie gra roli

zreszta kup gdziekolwiek na bank w wawie jest ktos kto to sprzedaje
patrzyłem na ale drogo ale wszyscy w opisach omijali rewizje a jak juz pisali to była to rewizja d
podzwon moze ktos ma u ciebie na miejscu
 

Do góry Bottom