1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ihas 122-04 W Pytania, problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Paweł Szykuć, Wrzesień 26, 2013.

1. Paweł Szykuć

Paweł Szykuć Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie, pisalem ostatnio post na temat nagrywarek w laptopie czy nagraja plyte, nie dostałem odpowiedzi dlatego dzis zakupiłem nagrywarke ihasa 122-04 wu. I pojawiły sie kolejne moje pytania. mam lt 3.0, jak wypalac plyty na tej nagrywarce? agbx przeskanowalem obraz wypalilem nba2k i ... widzi plyte jako gre ale nie chce odpalic, w img burn mam przy 50 % bład, wypalilem clone CD oczywiscie postepowalem według opisu z forum. Panowie prosze powiedzcie mi jak mam to zrobić żeby gry hulały ? Czy do tej nagrywarki da sie wgrac lt max? czy wydałem niepotrzebnie pieniadze? Jakie gry pobierać, żeby dało się nagrać? Błagam pomóżcie, próbuję dojść po opisach z forum ale metoda prób i błędów kosztowała mnie już 16 płyt. Czy jest ktoś może z warszawy aby mi wytłumaczyc jak to zrobić? Oczywiście zapłacę, błagam

2. Lotnik421 Xbox One

3. killer85

killer85 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    ŁÓDŹ
    wszedzie pisza o ihas 124 rev b .. a ty kupiłeś 122 ...eh ...
    jak bedziesz miał w łapkach 124 rev b to sie zgłoś
    gg 4530403
    pomoge od a do z
    niby cos gdzies ktos probowal na 122 nawet sam mam taka ale nie jestem ciekaw czy zadziala ...

kup sobie u tego goscia ... albo innego (nie to żeby była to reklama )
    DVD LITEON iHAS124 iHAS-124 rev B XBOX +NERO FV23 (3560117325) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ja mam 124-19 b on oferuje 124-04 b ale to 19 czy 4 juz nie gra roli

zreszta kup gdziekolwiek na bank w wawie jest ktos kto to sprzedaje
    patrzyłem na ale drogo ale wszyscy w opisach omijali rewizje a jak juz pisali to była to rewizja d
    podzwon moze ktos ma u ciebie na miejscu

Wczytywanie...

Poleć forum