1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iHAS 124-14 EU + DVD+R DL Platinum

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez Insane, Wrzesień 9, 2014.

1. Insane

Insane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radom
    Witam, pewnie temat się powtarza ale każdy pyta o coś innego. Moje pytanie dotyczy nagrywania rewizją EU gier XGD3 na nośnikach Platinum. Podczas nagrywania zdarza mi się, że w trakcie weryfkacji mam błędy I/O lub problemy z odczytaniem sektorów. Nie wiem co zrobić by się ich pozbyć. Wypalam gry bez weryfikacji ale niestety, często się nie instalują. Dodam, że na Verbatim bez problemu wypaliłem jeden tytuł, na drugiej już był błąd. Na Platinum również jeden nagrał się bezproblemowo a na drugiej już błęde podczas weryfikacji. Tylko podczas weryfikacji - nagrywanie nie przerwane przez błędy.

Można prosć o ustawienia IMGBurn dla rewizji EU i płyt Platinum do nagrywania gier XGD3?

2. Lotnik421 Xbox One

3. wampir1988

wampir1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Libiąż
    Ja się podłącze pod temat. id płyt ritek s04-066

4. kamileloo92

kamileloo92 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bytom, Poland
    Wgraj firmware pod platinumy ;)

5. wampir1988

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Libiąż
    Z tego co się orientuję do 124e/eu nie wgrywa się żadnego softu tylko używa się payload tools 0.15

6. piterox

piterox Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Również jestem w tym temacie co autor czyli 124-14 EU(V) + Platinum i z tego co znalazłem na forum to udaje się ludziom nagrywać płyty które przechodzą weryfikacje, instalują się i można na nich grać.

Np tutaj:
    post MegatonPL
    zaraz sam wypróbuję WWE 2k15 od iMars na tej konfiguracji i dam znać

7. wampir1988

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Libiąż
    Piterox to kwestia indywidualnej sztuki nagrywarki ja spaliłem i wrzuciłem w kosz 12 szt platinek każdorazowo inne ustawienia a verbatim od strzału sie nagrał poprawnie

tapnięte eS Czwórką

8. piterox

piterox Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Faktycznie, nagrałem WWE bez błędów ale nie zainstalowała się na x. Mam jeszcze 7 płyt platinum do przetestowania na 124-14 EUV.
    Oraz pytanie - czy ktoś próbował te oto nośniki http://allegro.pl/verbatim-dvd-r-dl-8-5gb-printable-cake50-szt-wawa-i4798315788.html

9. wampir1988

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Libiąż
    Te verby z aukcji są printable mają inne media id i nie zawsze się wypalają tak jak te mkm 003 lub 001 ale to tak jak pisałem indywidualna sprawa każdej nagrywarki czy ogarnie daną płytkę ja wolałem nie ryzykować utopienia kolejnych pieniędzy w printable i kupiłem mkm 003 i nie żałuję.

tapnięte eS Czwórką

10. piecu

piecu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagrywam na paltimkach i na tej nagrywarce właśnie.

OPC: TAK
    prędkość 4x
    FHT: TAK
    OHT: NIE
    Overspeed: NIE
    SmartBurn: TAK

bufor na 512 MB
    i dodatkowo BookType: dla DVD+ DL EEPROM na dvd-rom
    Uszkodziłem tylko 3 płyty - uwalony obraz fify, pobrałem z innego źródła poszło bez problemów. Nagrane m.in. Fifa 15, FORZA 4, Kinect Sports, Rayman, UFC 3. Więcej gier na razie nie mam więc nie pobierałem jeszcze innych kopii. Gry zainstalowały się w 100% na dysk bez problemów.

Wczytywanie...

Poleć forum