iHAS 124-14 EU opcja "Read flash"

Majkowski

Świeżak
Świeżak
Witam po tym jak spaliłem laser legendarnego iHAS 124-19 rev.B nie miałem czym nagrywać gier a na allegro same rev E. Poczytałem trochę na anglojęzycznych forach i okazało sie że ta rewizja radzi sobie równie dobrze z wypalaniem jak rev.B. A więc kupiłem i chciałem "sflaszować napęd" tym - Flash_Utility-6.0.1. Napęd podłączony wewnętrznie jak poprzedni przez port serialATA. Przejściówkę pożyczyłem wiec narazie nie mogę sprawdzić ew pojutrze. Oto mój problem co mam robić by zgrać falsza przerobić go przez MediaCodeSpeedEdit pod Verbatimki i wgrać spowrotem. Oto screen :


naprawdę nie wiem dlaczego nie da się tego kliknąć może jak podepnę przez usb ten napęd to coś da ? przestudiowałem już sporo internetu i nic nie znalazłem by tak zdarzyło możliwe że jest zablokowany czy coś?

PS. Gdy podepnę wcześniejszy napęd mimo że jest uszkodzony wszystkie te opcje które tu są wyłączone to tam się da noramlnie pobrać wgrać flasza.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Bo na innym jak rev B nie zmienisz fw :p Ty musisz użyć Burner Max Payload.
 

Majkowski

Świeżak
Świeżak
spoko, masz jakiś link do tutoriala jak to zrobić ? itp ? bo odnośnie tych kroków pod rev E. to jestem zielony pierwszy raz mam do czynienia z tą rewizją a zależy mi na czasie bo muszę nagrać gry koledze do kryminału, tamten napęd szlag trafił wiec wiesz ;p
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Ściągnij burnermax payload tools v0.15 i tu masz temat o takiej nagrywarce http://xboxforum.pl/ihas-241/nagrywanie-na-ihas-124e-eu-187549/
 

Majkowski

Świeżak
Świeżak
Przeczytałęm ten temat mimo to nie mam pojęcia jak się posługiwaćtym narzędeziem :( odpalam ten BurnerMAX v0.15 klikam porzycisk burnerMAX i na ekraniku niżej wytswietla sie taki komunikat :

BurnerMAX Payload Tool - Version: 0.15

Found 2 CD/DVD drives E: F:

BurnerMAX not enabled, YET !
Scanning: E:\ [ATAPI iHAS124 E 4L04]
BurnerMAX not enabled, YET !
 

dijemex

Użytkownik
Użytkownik
Oznacza to, że burnermax nie jest dostępny jeszcze na twoją nagrywarkę. Upewnij się, że posiadasz najnowszą wersję burnermaxa. W takim wypadku pozostaje Ci tylko opcja truncate :p
 

Do góry Bottom