Ihas 124-14EU Verbatim MKM-003 UAE/Singapore, czym się różnią?

HB3

Świeżak
Świeżak
Mam takie pytanie, czy jest jakaś różnica między płytami Verbatim MKM-003 Made in UAE a Verbatim MKM-003 Made in Sinagapore? Ponieważ posiadam właśnie te pierwsze, z UAE gdyż podobno w Singapurze już ich nie produkują. Nagrywarka ihas 124-14EU
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Podobno te "Made in Singapore" są 'lepsze', przynajmniej tak mówią ...
Według mnie każda płyta DVD DL się nada, te które masz możesz nagrywać, nie masz się czym przejmować :)
 

fr86

Użytkownik
Użytkownik
Odświeżę temat. HB3 i co próbowałeś nagrywać? Wszystko ok na Ihasie 124-14 EU i płytach Verbatim made in Taiwan?
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Podobno te "Made in Singapore" są 'lepsze', przynajmniej tak mówią ...
Według mnie każda płyta DVD DL się nada, te które masz możesz nagrywać, nie masz się czym przejmować :)
Nie prawda. Wiem z doświadczenia ze Taiwanskie to można sobie pod lusterkiem w aucie powiesić. 6/10 u mnie nie chciało się zainstalować podczas przechodzenia na drugą warstwę czyli 46 - 53%


Wysłane z mojego ST25i przy użyciu Tapatalka
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Staraj się kupować tylko Singapur ;-)
 

fr86

Użytkownik
Użytkownik
A czym nagrywaliście na płyty z Taiwanu?
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja używam tylko Imgburna 2.5.7.0 (starsza wersja)

Wysłane z mojego ST25i przy użyciu Tapatalka
 

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
Tak samo jak Davex i !bldl. Różnica jest i to spora (dopiero w fizycznym działaniu) tz przynajmniej dla konsoli,bo dla zwykłych Data do PC może nie, ale konsola jest mega czuła i jeśli masz Made in Taiwan to wiedz że będziesz miał z tymi płytkami problem (owszem nagrają się w 100%, veryfikacje przejdzie, ale po włożeniu w konsolę nie będzie w ogóle działać. Nagrasz identycznie na SINGAPOURE i będzie OK, temat był już ze 2-3 razy na forum, osoba która miała TAIWAN miała problemy. Jak kupywać Verbatim do Konsoli to tylko i wyłącznie SINGAPOURE. Aaa i jak img burn to wlasnie tylko w wersji 2.5.7.0 jak to pisał przedmówca.
 

fr86

Użytkownik
Użytkownik
Byłem w kilku sklepach i były płyty tylko made in Taiwan i made in UAE (Emirates Arabes Unis). Tylko pojedyncze płyty były made in Singapore. Na pewno wcześniej jak kupowałem case 10 sztuk, to były z UAE i działały. A może na rynku są podróbki? Kupował ktoś made in Taiwan w normalnym sklepie i nie działały? Bo z Allegro może być różnie.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Se powieś na żyrandol te płyty made in UE bla bla bla , tylko singapur.
 

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
Ja zawsze kupywałem te i od tego sprzedawcy, VERBATIM DVD+R DL 8,5GB 8x cake 20szt MKM-003-00! (4347512987) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. były z Singapoure raz jaja ale to, sam nie wiem wsumie czego byłą wina. Tak ogólnie problemów z nimi nie miałem i nie mam.
 

fr86

Użytkownik
Użytkownik
Nagrywałem na płytach Verbatim made in UAE (Emirates Arabes Unis). 6 na 6 pozytywnie nagranych, przeszło weryfikację i instalują się na dysk. To te płyty z wyróżnieniem na górze:


Nie wiem czy wyprodukowane w Singapurze mają te wyróżnienie nadrukowane na wierzchu. Ciekaw jestem jak jest z tymi płytami z Taiwanu. Czy to jest kwestia podróbek czy wszystkie są lipne.
 

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
Jaka marka tego się nie dowiesz po płycie..... (chyba), na opakowaniu (CAKU) z boku masz napis MADE IN SINGAPOURE.. Jeśli zerwiesz folię a etykietę z cake wywalisz do kosza to niestety raczej .... zaznaczam raczej się nie dowiesz pochodzenia (ja bynajmniej z nadruku płyty nie doszedłem pochodzenia) możliwe jakieś że są znaki szczególne na płycie, inny nadruk (ale niestety nie miałem płyt różnych krajów pochodzenia więc nie miałem potrzeby testowania) lub może ID po włożeni w napęd jakiś program wykryje pochodzenie.
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Potwierdzam tajwański 6/10 płyt do kosza totalna porażka na singapurskich 10/10 ok i konsola nie ma z nimi żadnego problemu

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tajwan się nie nadaję !!!
 

Punisher

Użytkownik
Użytkownik
Dostałem plyty Verbatima, ale printable. Co ciekawe mają te samo MID co plyty nie-printable. Czy gry beda dzialac czy nierozpakowywac i odsyłac do sprzedawcy?
 

Attachments


Do góry Bottom