1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ihas 124-19 b z burner max bledy przy weryfikacji...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bywaniewasko, Luty 28, 2013.

1. bywaniewasko

bywaniewasko Banned

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam probowalem roznych opcji nagrywania i za kazdym razem plyta nagra sie 100% ok ale sa bledy przy weryfikacji.. moze ktos pomoc jakies 100% pewne ustawienia czy cos!czytalem wszystkie poradniki kazdy pisze inaczej probowalem roznych metod wgrywania od nowa flasha, przez ten program burnmax paylaod tool itd... zmarnowalem kilka plyt verbatim esperanza... oczywiscie wgrywalem flash pod media id do poszczegolnych plyt i ****... moze sprobowac czym innym nie imgburnem ? jak tak to czym ? bo to jest masakra... mialbyc super ihas a na razie jest lipa... dodam ze nagrywarka jest ok bo xdg2 na oryginalnym firmware nagralo sie normalnie... czekam na pomoc bo to jest masakra

2. Lotnik421 Xbox One

3. OpenzoON

OpenzoON Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam podobny problem. Gry z XGD3 nagrywały się poprawnie (forza4, gow3), ostatnio chciałem nagrać crysis3 i forze horizon. Lipa nagrana 100% a weryfikacja błędyyyyyy same błędy. płyta w xksie obróci nawet forza zadziałała ale po chwili lag i pomaga tylko reset konsoli. Dodam ze mam LiteOna 124b specjalnie kupiona do nagrywania i zmodyfikowana w tym celu(burnmax). Gry nagrywam IMGburnem. Proszę o pomoc bo szkoda płyt.

4. bankajos

bankajos Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra
    Podsylam ustawienia na których sam siedze http://i49.tinypic.com/ek3tw4.png (te po prawej)
    Mialem taki sam problem z MGRR na domyslnych ustawieniach imgburna.

Btw. Jak szkoda ci kasy na Verbatima to kup Platinum iż Esperanzy to najgorszy syf ever.

5. bywaniewasko

bywaniewasko Banned

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie mowie ze mi szkoda ale i verbatimy i esperanzy sie zle nagrywaly;p i znowu mi inne podales ustawienia niz reszta czy ***** kazdy nagrywa na innych ustawieniach czy co ???

6. bankajos

bankajos Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra
    Spalilem 4 plyty przy Metal Gear Rising'u. A na tych ustawieniach polecialo do 100%, Wyłaczylem tez weryfikacje.

7. OpenzoON

OpenzoON Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja czytałem ze pomaga ponowne update nagrywarki(burnmax)

8. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Każdy ma inny sprzęt, więc i każdy ma trochę inne ustawienia. Ja nagrywam na platinum i jak na razie żadnych problemów. Wypalanie i weryfikacja bez błędów na 100%. Nagrywaka ihs update do 524b (bufor 241), firmware od kurczaka bez opc, prędkość 2,4 no i ustawienia abgx jak w turialu.

9. bywaniewasko

bywaniewasko Banned

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    juz dzsiaj nagralem 3/3 gry 100% ok na platinum ritek s04-66 opc: off, speed:2,4x,bufor max,sb;on,oht ; on, elby wlaczone musi byc clonecd, opc off, burnproof off, bez problemu weryfikuje nagrywa itd

10. kurczak80

kurczak80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubawka
    Do Verbatimów w eprom zaznaczasz tylko smartburn, opc on na prędkości x4 a na 2,4 opc off.
    Bufor daj na maksa ja mam 512 mb teraz, nie zaszkodzi :)
    Polecam nagrywać tylko x2,4 bo x4 czasami lubi się wysypać.
    Na takich ustawieniach musi się udać jeżeli dalej będzie coś nie tak to daj loga z nagrywania i weryfikacji.
    Co do Esperanza to nie wiem jakie mają media id więc chwilowo nie pomogę.

Wczytywanie...

Poleć forum