1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ihas 124@524 LT3 i problem z nagrywaniem ( nie czyta czystych płyt )

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Albin, Wrzesień 29, 2012.

1. Albin

Albin Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    świętokkrzyskie
    Witam.
    Od 2 dni mam problem z wypaleniem czego kolwiek na swoim Ihasie. Wczesniej bylo OK , wypalilem kilka plyt bez zadnego problemu.
    Teraz jak chce cos przypalic to wogóle nie widzi mi plyty (czystej) nagrane są OK .Naped mam podłaczony do Lapka by e-sata.
    Tak wyglada screen z ImBurn-a

http://imageshack.us/a/img201/8279/poodczycie.jpg

Zmienialem firmware na oryginalne , na iextreme , próbowalem plyty Platinum oraz Verbatim . Po wlożeniu plyty do napedu, silnik rozkręca plyte do max obrotów.Pokreci z 15 sekund i lipa. Wczesniejsze plyty nagrane spokojnie odtwarza :(
    Ma ktoś jakieś pomysły ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Albin

Albin Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    świętokkrzyskie
    Sprawa rozwiązana.
    Jezeli ktoś bedzie miał podobny problem prosze sprawdzić wartość napięcia na zailaniu 5V i 12V . U mnie wystarczylo 0,5V spadku i napęd dostawał głupawki. Zasilacz to typowe allegro do zasilania zewnętrznych HDD i CD/DVD . Nie polecam tego badziewia !
    Chyba najlepiej bedzie zrobienie swojego zasilacza na stabilizatorach LM05 i LM12 :) z zapasem prądowym :)

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Info Zamykam.

Wczytywanie...

Poleć forum