1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ihas 124 b Flashowałem napęd i terza nie czyta płyt i mruga zielona dioda nawet gdy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pjeter74, Październik 5, 2013.

1. pjeter74

pjeter74 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam proszę o pomoc zaktualizowałem ihasa 124b NA WSZYSTKIE rodzaje płyt wszystko poszło dobrze ale chyba nie do końca teraz napęd nie czyta płyt proszę o pomoc jakieś wskazówki i linki pomocnicze z góry dziękuje i jeszcze jedno chciałem odświeżyć soft bo miałem problem z nagrywaniem gier fify 14 i gta 5 nagrywanie 100% ale w czasie Weryfikacj przy 49 % wywalało błąd próbowałem różnych ustawień img burna ale tonie pomogło może i w tym mi pomożecie

Wczytywanie...

Poleć forum