Ihas 124 B nagrywa ale gry nie działają

ThePafcio

Użytkownik
Użytkownik
Hej wam nagrałem parę gier ale nie działają. Nagrywają się do 100%, weryfikacja zakończyła się pomyślnie ale gry po prostu nie działają. Gdy wkładam jedną płytę (Prototype) to pisze tylko Uruchom grę i nie działa a w innych wyskakuje komunikat ze ściereczką po 2 minutach od włączenia gry. Czy Ihas się psuje? Jak tak to co zrobić? Nagrywarka ma LT Maxa, nagrywam pod LT 3.0 a abgx pokazuje że gry są w porządku.
 
Ostatnia edycja:

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
A konsole masz na pewno przerobione pod LT 3??
 

ThePafcio

Użytkownik
Użytkownik
Tak, wcześniej gry działały normalnie, to tak samo z siebie przestało chodzić nic nie robiłem innego z nagrywarką ani z xboxem.
 

speed980

Użytkownik
Użytkownik
Witam.Tez tak mialem.Na poczatek wejdz w opcje dysku i wyczysc pamiec podreczna i odpal gre.Jak nie pomoze to ja wyczyscilem ihasa(laser) oraz naped w xboxie.U mnie pomoglo.Powodzenia
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odłącz konsole od zasilania z tyli zasilacz na jakies 2-3 minuty wyczyść pamięć podręczną i zobacz czy działa
Wysłane z sześćset trzydziestki piątki za pomocą TapaTalk'a
 

ThePafcio

Użytkownik
Użytkownik
Odłącz konsole od zasilania z tyli zasilacz na jakies 2-3 minuty wyczyść pamięć podręczną i zobacz czy działa
Zrobiłem ale dalej tak samo. Po 2 minutach komunikat ze ściereczką.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zrobiłem ale dalej tak samo. Po 2 minutach komunikat ze ściereczką.
No to źle nagrana płyta
 

ThePafcio

Użytkownik
Użytkownik
Jak to możliwe w imgburnie gra przechodzi weryfikacje na 100% nie ma żadnych błędów, abgx robi autofixa i weryfikacje i jest wszystko pomyślnie, a robie wszystko tak jak jest w poradniku na tej stronie http://xboxforum.pl/threads/tutorial-nagrywanie-gier-pod-lt-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3.87388/
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
A jakie masz ustawienia ?? EEprom ??
 

ThePafcio

Użytkownik
Użytkownik
Włączone tylko smart burn i nagrywam z prędkością 4x
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dla Verbatim MKM003 i MKM001
EEPROM
-Smart Burn - ON
-Force Hyper Tuning - ON
-Over Speed Writing - OFF
-Online Hyper Tuning - ON
IMGBURN
-OPC - OFF
-Prędkość x2,4

Zobacz tak zaznacz te opcje w eeprom , przed nagraniem wyczyść OPC
 

ThePafcio

Użytkownik
Użytkownik
Nagram i się odezwę.
 

Do góry Bottom