1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iHAS 124 B - problem Vakoss, Verbatim słabo nagrany

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez XBOX-M4ST3R, Wrzesień 24, 2012.

1. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam. Mam Ihasa 124 B, nowiutki, dzisiaj przyszedł razem z Unitek Y-1031 na USB. Oprogramowanie LT MAX wgrane pod Verbatimy tak jak na Tutorialu T-Xecuter. Ustawienia jak z poradnika LT+ 3.0. Prędkość 2.4x OPC, Verbatim z Singapuru i nagrywałem FiFE 13. Nagrywanie i weryfikacja idealnie przeszło bez problemów. Po włączeniu gry, działa i zainstalowała się ledwo(napęd co chwile rozpędzał się przy 50%-70%), jeszcze bez instalacji jak grałem to właśnie też tak ledwo chodziła. Kolejna gra to Rayman Origins nagrana na płytę Vakoss, FW pod płyty wgrane, ustawienia 2.4x Force HT, OHT włączone. Weryfikacja w 100% i nagranie jednak konsola zatrzymuje płytę w 46%. Tak samo z Sleeping Dogs PL staje przy 54%. Najlepsze jest to, że Sleeping Dogs ENG nagrane na zwykłej nagrywarce(dość słabej bo nagrywałem cztery razy z powodu błędów) na Platinum instaluje się bez problemu i trick z muzyką działa. Czego to wina może być??

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Mam podobny problem, nagrywanie jak i weryfikacja przechodzi w 100% bez problemowo a zainstalować nie mogę. Dzisiaj tak miałem z F1. Jutro przeinstaluje abgxa, sterowniki od nagrywarki bo mnie to wkurza, że kupując 10płyt działa 5 chodź nagrane idealnie.

PS. też mam LT 3.0 i najnowszy dash

4. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    vakossy od razu wyrzuc do kosza nagrywalem na tym gry smigaly ale teraz juz nie chca uzyj platinum albo verby nic innego :) pod ihas + odpowiednie FW pod dane plyty jak i ustawienia

5. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No więc tak, gry nagrane na Verbatim, jakość 90%+(po 50% trochę gorzej odczytuje ale to chyba normalne bo to druga warstwa i tak miałem z innymi płytami XGD3 - każdą) a na Xboxie ledwo chodzą, Fifa 13, Sleeping Dogs i DiRT Showdown. Ale np. starsze gry XGD3 takie jak Forza, Driver, itp. chodzą idealnie a mają taką samą jakość nagrania. Tak samo XGD2. Czy nie jest tak, że może w tych nowych grach dają ważne pliki gry(dane) do drugiej warstwy, miejsca gdzie płyta słabo się nagrywa(czyli początek drugiej warstwy). Na Vakoss'ach instalacja zacinała się ok. 50%, a na Verbach właśnie jak tyle procent było to wolniej płyta chodziła i napęd skrzypiał. Z tych nowych XGD3 gier to właśnie słabo chodzą przy 50-70%. Mam nadzieję, że dobrze mnie rozumiecie. Czy wy też tak macie z nowymi grami?

6. bidny

bidny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tbg
  7. pati3400

pati3400 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    wejherowo
    ja mam podobny problem z F1 2012 podczas instalacji przy ok 30% komunikat (wyczyść..bel...ble), a fifa 13 już przy 1%, konsola z LT 3, a nagrywarka Ihasa 124 B, płyty verbatim

8. kurczak80

kurczak80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubawka
    Może lasery powolutku już siadają? Kalibracja pomaga a jeżeli nie to nowy.

Wczytywanie...

Poleć forum