1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iHAS-124 b - problem z wrzuceniem firmware'u

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez om3ga, Wrzesień 27, 2012.

1. om3ga

om3ga Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lubin, Poland
    Witam,

Zwracam sie z prosba o pomoc w rozwiazaniu mojego problemu, otóż:

Zacznę od poczatku.
    Posiadam xbox360 z LT3.0 + nagrywarke ihas 124b, wczoraj zabralem sie za nagranie (przez imgburn'a, plyty verbatim) pierwszej gry - padlo na ufc undisputed 3 z xdg2 - wszystko poszlo bez problemu.
    Dalej Tekken Tag tournament 2 z xdg3 i tu jest pojawily sie problemy. Dvd wypalilo tylko do 97% oznajmiajac ze obraz jest wiekszy niz pojemnosc plyty i zakonczylo sesje. Ok, mimo tego działa, podobnie Ninja gaiden 3 z XDG3. Podejrzewam iż babol pojawi się w późniejszej fazie gry... ?

Zgłębiłem temat i wyszlo ze jest potrzeba przerobienia nagrywarki aby wypalac sprawnie xdg3 w 100%. Do tego celu użylem poradnika -> team-xecuter.com/forums/showthread.php?t=73745
    Zrobilem update z AL0R do AL0S jak w poradniku, nastpny krok to tylko wrzucenie nowego firmware'u burner max - i tutaj pojawia sie problem

http://thumbhost.eu/image-23166_ihaserror.png?id=3825e24a8063471c373434363933

Da sie jakos ominąć, rozwiązać ten problem, aby normalnie wypalac gry na xdg3 ?

Z góry dzieki za pomoc.

///Edit: problem rozwiazany.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pinox

pinox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    G-dz
    HAS-124 b - problem z wrzuceniem firmware'u

Twój link nie działa.
    Zrób jak tu: X360 - poprawne nagrywanie xgd3 (modyfikacja nagrywarki) • programosy.pl
    Mi w 100% działa jeszcze ani jednej plytki nie zawaliłem.

Wczytywanie...

Poleć forum