1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ihas 124 B

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fossik92, Wrzesień 10, 2012.

1. fossik92

fossik92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam dwa pytania jeżeli mam ihas 124b to da rade sprawdzic czy LT MAX jest wgrane ?
    Pytam poniewaz mam taki problem ze gry nie chca sie zainstalowac i nie wiem czy to wina plyt (omegi) czy byc moze sprzedawca nagrywarki jednak nie wgral tych sterownikow

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Jak nagrywasz grę xgd 3 pyta o truncate/overburn czy nagrywa bez żadnych pytań?

4. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    NAgraj na Verbatimie według poradnika.
    Jeśli nadal nie będzie działać, jest możliwość, że nagrywarka nie ma lt maxa.

5. fossik92

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    nagrywa bez pytania o truncute/overburning gry XGD3, czyli ma lt max ?

6. mrowa522

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    tak, weryfikacja po nagraniu 100%? jak tak to spróbuj z verbatimami

7. fossik92

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    nie zaznaczalem weryfikacji a jest to konieczne ?, i jeszcze jedna sprawa otoz pomimo ustawienia predkosci 2,4 sie nagrywalo predkoscia 4 dlaczego ?

8. mrowa522

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    weryfikacja nie jest konieczna ale zalecana (jak nie przejdzie w 100% to znaczy, że gra nie będzie działać/instalować się na dysku). Co do prędkości to trzeba zmienić coś z Media ID płyty, najlepiej żeby napisał o tym ktoś kto to już robił bo ja nagrywam na verbatimach a przy nich nie trzeba nic zmieniać

9. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie ryzykowalbym nagrywania xgd3 na omegach, jedyne plyty godne polecenia to verbatim i platinum

10. fossik92

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    a przy tych platinum tez trzeba bylo by cos zmieniac ?

11. Tomazi

Tomazi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam. podepnę się do tematu.
    konsola z lt3.0 dash 15574. jak nagrywałem gry nagrywarką ihas122-18B(czy ją można przerobić?) to gry z płyty wszystkie chodzą.
    Dzisiaj zdobyłem ihasa 124-19B, przerobiłem go jak w tym poradniku X360 - poprawne nagrywanie xgd3 (modyfikacja nagrywarki) • programosy.pl i wszystko było u mnie tak samo jak na tym filmiku Flashing Lite-on iHAS124 with LT MAX - YouTube.
    w programie imgburn nagrałem grę Darksiders 2 (na płycie Verbatim MK003), w book type wybrałem lite-on dvd+r dl eeprom i dvd-rom., prędkość 2,4. opc wyłączone(właśnie płyty mk003 to z faktorem 2,4 cz 4 do spotkałem się na forum z dwoma sprzecznymi stwierdzeniami).
    po naciśnięciu zapisz, nie pisało aby wybrać skracanie lub overburning(czyli nagrywarka przerobiona). podczas nagrywania nic na kompie nie robiłem, weryfikację płyta przeszła, wszystko ok.
    I po włożeniu płyty do xbox-a problem. Płyta nie rozpoznana. Prosze o pomoc w czym tkwi błąd.
    pozdrawiam

12. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    trzeba dostosowac flash nagrywarki pod dane media id plyty, tutorial jest na forum albo moge podeslac link do mojego poradnika na youtubie jak nagrywac na platinum

przepusciles obraz przez abgx aby go dostosowalo do lt 3.0?

13. Tomazi

Tomazi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak nagrywałem grę Darksiders 2 za pierwszym razem na nagrywarce 122 to obraz był przepuszczony przez abgx. gra z płyty chodzi. ten sam obraz zostawiony na dysku twardym kompa, wczoraj nagrany ihas 124(z lt max) i xbox nie rozpoznaje płyty.

Wczytywanie...

Poleć forum