1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iHAS 124 D -czy nagram kopie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zwierz4k, Grudzień 24, 2012.

1. zwierz4k

zwierz4k Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Olsztyn
    Witam, dziś w świątecznym pędzie pojechałem kupić nagrywarkę w celu stworzenia kopii gry do mojego xboxa.
    Jestem bardzo świeży w te klocki i byłem pewien, że nagrywarka nie gra zbyt wielkiej roli.
    Zakupiłem nagrywarkę Lite-On iHas124 D.
    Czy mogę nagrywać obrazy przy jej wykorzystaniu, czy właśnie wydałem 70 zł na marne?

Proszę o konkretną pomoc, a nie odpowiedz w stylu skorzystaj z google, bo robię to dziś calutki dzień i już ledwo na oczy widzę.
    Zaznaczam ze pierwsza próba nagrania obrazu zakończyła się błędem I/O :( i komunikatem ze obraz przekracza rozmiar płyty (Verbatim DL+R).
    Morze wystarczy update softu nagrywarki? Jak to zrobić?
    :smilet-digitalpoint

2. Lotnik421 Xbox One

3. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    1 osoba to lubi.
  4. zwierz4k

zwierz4k Świeżak Świeżak

Polubienia: