1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ihas 124 rev D Problem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez obcy116, Styczeń 16, 2013.

1. obcy116

obcy116 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Witam, dziś kupiłem sobie IHAS 124 rev. D Sata z myślą o właśnie nagrywaniu płytek na Xboxa. Dużo czytałem po forum i z tego co wiem BurnerMax obsługuje tą nagrywarkę z najnowszą aktualizacją 8L0A . Tak więc pobrałem aktualizacje (Lite-On iHAS124 D 8L0A Firmware Download - Firmware HQ) i zainstalowałem. BurnerMax dalej jej nie obsługuje :/ Dlatego przystąpiłem do wgrania innego oprogramowani zaczynając od oryginalnego i... i wyskakuje Error [​IMG] http://imageshack.us/f/32/beztytuugun.jpg/ Czy mógłby mi ktoś poradzić co zrobić z tym problemem, i jak doprowadzić nagrywarkę żeby BurnerMax ją obsługiwał? Może wgranie softa ręcznie?
    Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. milczar111

milczar111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie lepiej było rew B i by problemu nie było? Jest bardziej popularna. Spróbuj jeszcze raz wg poradnika.

4. obcy116

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Miałem kupić B ale niestety się pomyliłem i poszło... I mam D
    A mógłbyś mi dać jakiegoś linka do takiego poradnika? Widzę same poradniki do IHAS 124B

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

5. srakamen

srakamen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Inowrocław
    Dzisiaj kupiłem rev D tą samą co Ty masz, nie zainstalowałem FW tego co ty podałeś w linku bo ta strona nie chce mi wejść, ale i bez tego nagrałem właśnie grę Naruto shippuuden ultimate ninja storm generations, ustawienia Ci podam może pomoże :

imgburn najnowsza wersja,
    w zakładce Tools - settings - write

http://img838.imageshack.us/edit_preview.php?l=img838/7120/obrazbx.jpg&action=rotate

potem http://img801.imageshack.us/edit_preview.php?l=img801/8661/obraz2mn.jpg&action=rotate ustaw bufer na 512

nagrałem tą grę na płytce Esperanza :D działa, instaluje na dysku, teraz nagrywam fife 13 zobaczymy czy się uda
    nagrałem Fife 13, asasina 3 i naruto generations na tych ustawieniach wszystko śmiga

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

6. obcy116

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
  7. srakamen

srakamen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Inowrocław
    po 1 ustaw LayerBreak (zmiana warstwy) na 2133520 (jeśli nagrywasz gry xdg3)
    po 2 zaznacz opcje Finalizuj DVD+R
    po 3 w opcjach I\O page 2 zmien bufer na 512
    po 4 w opcjach drive jak włożysz płyte ustaw ustawienia pod daną płyte (masz gdzieś na forum o tym)
    po 5 nagrywaj na 4x

ja ustawiołem pod płyty verbatima a na Esperanzach bez problemu nagrało, mam iHAS124 D 8L08
    mam nadziej że pomogłem

Wczytywanie...

Poleć forum