1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iHAS 124 rev e Burner Max Payload Tool verbatim

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez prourug, Listopad 13, 2013.

1. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Cześć testował ktoś takie zestawienie - ewentualnie inne rewizja iHAS...Ja dziś sprawdzałem na dwóch dziwnych releasach które nie chciały przejść weryfikacji w abgx. Płyty nagrały się - na dysku zainstalowały bez problemu - niestety w trakcje gry wywal do Dascha + komunikat o ścierce. Może ma ktoś jakieś sprawdzone ustawienie dla innych iHAS niż rev. B.
    Nagrywarkę mam na testy mogę w ciągu 7 dni oddać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. piotrz23

piotrz23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja nagrywam rev. C i gry działają. Na dysku nie instalowałem żadnej, a Fife 14, która ma CIV, wywala kiedy chce grac online lub kariere. Nic nie jest tak dobre jak rev. B.

4. Samuraiser

Samuraiser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Ja mam rev D która jest gorsza od zwyklej laptopówki iz niemozna wypalac 2x.

5. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    U mnie temat się wyjaśnił. Gry wywalało dlatego że wcześniej już ktoś na konsoli próbował włączyć kopie xdg3 nagrane i zainstalowane zwykłą nagrywarką. Obecnie sprawdzone na dwóch konsolach z LT 3.0 - Fifa14 i Assassin IV działają z instalacją na dysku.

6. Morph

Morph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    wrzuć screena z ustawieniami na pewno się komuś przydadzą

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum