Ihas 124 rev.EU

seba7878

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Zakupiłem nagrywarkę taką jak w temacie. i z jaką prędkością nagrywać ?? bo pisze dużo osób że x4 ale nwm czy się dobrze wypali z taką prędkością. Kolega ma ihasa tylko rev.b i nagrywa x2.4 a na internetach pisze ze x4 nagrywać . to z jaką prędkością nagrywać ???
 

Samuraiser

Użytkownik
Użytkownik
Powiem tak. Jesli chcesz palic chinskie plyty typu omega, tesco i inne tandety to polecam 2,4. Jesli Palisz na Verbatimach to moze byc 2.4 albo 4. Ja tak nagrywam i dziala lekko.
 

takisobiekoles

Użytkownik
Użytkownik
jaki program potrzebny by nagrać rev. EU po za imgburnem?
 

seba7878

Użytkownik
Użytkownik
do xgd3 to tylko imburn . do xgd2 to jaki kolwiek do xgd2 ja osobiście polecam Clonecd nic nie trzeba ustawiać ładnie się nagrywa ani jednej płyty z clonecd przy nagrywaniu xgd2 niepopsułem
 

takisobiekoles

Użytkownik
Użytkownik
A jakieś payload czy coś nie potrzebne? Chodzi mi o nagranie gry z zabezpieczeniem CIV(fifa14)
 

seba7878

Użytkownik
Użytkownik
Do nagrywania gier z civ to musisz nagrywać z payload tools v0.15 i jak masz dobre ustawienia imgburna i płyty verbatim to ci się powinno dobrze nagrać
 

takisobiekoles

Użytkownik
Użytkownik
wszystko ustawiłem tak jak tu http://xboxforum.pl/images/imported/2014/02/23.png tylko nie wiem gdzie ustawić "Bufor w tworzeniu", gdzie jest ta opcja?
@Ok, mam -> Build.
 

seba7878

Użytkownik
Użytkownik
w ustawieniach gdzieś mi się wydaje wpisz na youtube jak ustawić imgburna pod xgd3 powinno być LT 3.0 - nagrywanie gier XGD3 PORADNIK - YouTube ten filmik pokazuje
 

Do góry Bottom