1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ihas 124b-19 + unitek usb + verbatim mkm 003 = problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez grrubasss, Luty 7, 2013.

1. grrubasss

grrubasss Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej. Kupiłem nagrywarkę ihas 124b-19 z wgranym softem pod verbatimy. Mam ją podłączoną adapterem unitek do laptopa. kupiłem płyty verbatim x8 mkm 003. Img Burn w wersji 2.5.6.0, ustawienia wg poradnika. W czasie nagrywania zarówno x2,4 i x4, średnio co kilkadziesiąt sekund, w logu pojawia się

"W 19:43:50 Failed to Write Sectors 576 - 607 - Reason: No Additional Sense Information
    W 19:43:50 Retrying (1 of 20)..."

potem nagrywa dalej i znowu to samo z tym ze inne sektory, dalej retrying, coś tam nagra i failed to write sectors. Dzieję się tak do 100 %, imgburn zawiesza się na veryfikacji takiej płyty. Płyta nie jest odczytywana na konsoli: błąd 03-57-00.

Dodam, że nie da się nagrać płyty z opc gdyż pojawia się błąd "Optimum Power Calibration Failed!".

Próbowałem kombinowaćz programem Eeprom utility ustawiając w zakładce option zaznaczone opcje pierwszą, drugą i czwartą.

Ponadto nagrywarka nie chce nagrać gry za pomocą clonecd z opcją truncate.

Gdzie szukać przyczyny?
    Wadliwa nagrywarka?
    Źle wgrany soft?
    Coś nie gra z połączeniem na lini nagrywarka - laptop?
    proszę o pomoc bo nigdzie nawet na naglojęzycznych forach nie trafiłem na wskazówkę dot. tego problemu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. grrubasss

grrubasss Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    pomogła podłączenie do innego lapka przez złącze sata org. nagrywarki, prąd z unitek'a.

do zamknięcia temat.

Wczytywanie...

Poleć forum