1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ihas 124b i DL.Printable

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez karlitoo, Styczeń 5, 2013.

1. karlitoo

karlitoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam zaznaczam,że wałkowałem tematy na forum i jednoznacznej odpowiedzi nie znalazłem....chodzi mi o nagrywanie na płytach printable....
    Na płytach platinuium nagrywa mi bez problemu,ale niestety nie ma dostepnych płyt prinable platinium 8,5 ...a po naklejeniu etykiety gry się wysypują....
    Moje testy na Verbatim Printable niestety do du......na szpindle po 25 sztuk może z 5 przeszło mi weryfikację i działało,a proszę mi wierzyć że próbowałem na róznych nastawach i na dwóch nagrywarkach ihasa na różnych systemach i kompach ...nie sprawdzałem tylko na ihas usb...to samo omega printable 10 sztuk kosz oczywiscie z wgranym firemwire pod omegi...
    I tu moja prośba o sprawdzone płyty dostępne u nas może ktoś ma sprawdzone np bo tych nie testowałem:

TRAXDATA DVD+R DL 8,5GB Printable
    DVD+R DL FORTIS 8,5GB PRINTABLE
    Esperanza DVD+R 8,5GB DL PRINTABLE
    DVD+R DL MAXELL 8,5GB PRINTABLE
    PHILIPS DVD+R DL Foto PRINTABLE 8,5GB

Z góry dziękuję ..Pzdr

[h=1][/h]

2. Lotnik421 Xbox One

3. kurczak80

kurczak80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubawka
    Witam sam jestem ciekawy co z tego wyjdzie.
    Traxdata jest na riteku , miałem Platinum normalne na tym media id i nagrywało bezproblemowo.
    Jakość płyty w nero cd/dvd speed nie była może najlepsza ale płytę czytało nawet na zajechanym laserze.
    Zrażony srebrnymi Verbatimami których zepsułem ostatnio 15 także szukam jakiegoś zamiennika do xgd3 ale zwykłe nie do nadruku.

Wczytywanie...

Poleć forum