1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ihas 124B i ihas 124D

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez keniek, Luty 17, 2013.

1. keniek

keniek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam
    Jestem posiadam nagrywarki ihas 124B i 124D. 124B jest przerobiona tym sposobem X360 - poprawne nagrywanie xgd3 (modyfikacja nagrywarki) • programosy.pl a do 124D włączam Burner Max. Mam tu problem gdyż obie nagrywarki nie chcą mi wypalać gier z XGD3... Pozostałe gry wypalają np z zabezpieczeniem XGD2. Wypalam wedle tego sposobu: http://xboxforum.pl/artykuly-31/tut...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/. Grę wypala do 100% tylko przy weryfikacji 49% i błąd. Jeśli wyłącze Weryfikacje to gdy płytę włożę do xbox-a pokazuje ze płyta brudna .Wypalam na Verbatim Made in Singapur. Co może być przyczyną ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. keniek

keniek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    tu macie screen z imgburna: Imageshack - beztytuugue.jpg

Wczytywanie...

Poleć forum