1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

IHAS 124B IHAS 524B IMGBURN problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Adek, Sierpień 1, 2013.

1. Adek

Adek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam zanim FIFA13 wersja szalony nie wywoływała u mnie białej gorączki wszystko nagrywało mi się dobrze
    przeważnie przez CLONE CD , imgburn też działał jak miałem IHAS 124B gry z X3 itd nagrywały się ok
    ale trafiła mi się ta cholerna fifa ! gdy ją pierwszy raz nagrałem odpaliła się ale miałem przetrzeć płytę po kilku minutach grania
    za nim nie znałem tego problemu myślałem źle się wypaliła co u mnie było ogromną rzadkością może zgram na dysk zgrało się
    ok ale jakaś autoryzacja dysku ?? o co biega poczytałem i ech.. po 3 nie udanych wypaleniach płyty do kosza
    postanowiłem poprzez tutejszy poradnik wgrałem coś co zmieniło mi IHAS 124B na IHAS 524B no ok zaktualizowałem ImgBurn
    i teraz wszystkie gry nagrywane przez ImgBurn jak ostatnio błąd 49% ale to raz miałem tak albo zawsze przy weryfikacji 49%
    teraz dla próby Forza Horizon nagrała się ale nie przeszła weryfikacji :nonchalance::nonchalance:
    płyty przed tym zużyłem wszystkie Verby zanim zmieniłem na IHAS 524B i kupiłem kilka ESPERANZ
    ale one zawsze mi dobrze chodziły zgrywałem je spokojnie na dysk itd niee wiem

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Wyczyść historię OPC.

4. Adek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OPC. a co to takiego i gdzie jest taka opcja ? może dodam jeszcze że ostatnia fifa jaką nagrałem która nagrała się w 100%
    ale weryfikacja 49% po włożeniu do konsoli odpalam nie czytelna płyta i jakiś błąd 008 czy coś w tym stylu

5. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Coś widocznie nie tak z ustawieniami nagrywania, bo rozumiem, że przepuszczasz przez abgx i masz odpowiedni FW pod płytki?

6. Adek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z strony której pobieram gry często już są z tym mini obrazem FIFA 13 od szalonego miała w instrukcji żeby nie przepuszczać jej przez abgx a co to jest ten FW pod płytki ?
    bo teraz Froze Horizon nagrałem przez CLOND i działa elegancko jak wszystkie gry pod X3 tylko ta fifa

7. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    zawsze trzeba przepuścić obraz przez abgx!!!

Wczytywanie...

Poleć forum