1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ihas 124b kilkanascie verbatinow w koszu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bulit100, Maj 27, 2014.

1. bulit100

bulit100 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, mam malu problemik odnosnie nagrania gry na xboxa 360 lt 3.0 programy abgx360 oraz ingburm ustawione jak w temacie na waszym forum, otoz problem polega na tym iz ciagle w abgx360 na checking topology data pisze cyt: you need to enable online functions itd itp... oczywiscie staral sie robic to co bylo podane w kilku tematach ale nic nie pomoglo zaczynawszy od odznaczenia odczytu po uzycia programu xbox360 backing-czy jakos tak. a jesli juz nagrywam pod ta topologie to przy weryfikacji mam blad na % -50-60, i nie wiem czy mam cos nie tam z nagrywarka czy co.. moglbym mi ktos doradzic bylbym bardzo wdzieczny. :) dziekuje, pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sebeksh

sebeksh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Sprawdź, czy nie masz zaznaczonej opcji "Disable all online functions" w zakładce Options.
    Sprawdź, czy zapora nie blokuje programu.
    Odznacz opcję "tylko do odczytu" we właściwościach obrazu.

Dzisiaj rano wyświetlał się komunikat o braku połączenia z bazą, ponieważ serwery i stronka abgx padły.

No i staraj się używać znaków interpunkcyjnych i polskich, bo ciężko się czyta taki bełkot. :)

4. bulit100

bulit100 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    okej, wybacz :) więc tak, puściłem grid'a 2 przez abgx i wszystko było okej, więc postanowiłem nagrać gre płyta verbatim, wszystko było w porządku z nagrywaniem, 0 błedow. (poprzednie błedy miałem przez długą nazwe pliku .iso a gdzies wyczytalem ze podobno od 3-8 powinna byc wiec tak zrobilem i nagrywanie przebiegło pomyślnie. gra się uruchomiła przejechałem 2 wyścigi i bład prosili o sciereczke. Możliwe ze jest to wina złego obrazu, albo cos w tym stylu? uważam tak dlatego iż po gridzie nagrałem mortal kombat tego z 2014 roku i wszystko było jak najbardziej wporzadku :)

Wczytywanie...

Poleć forum