1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iHAS 124B - Padł?

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez jaroo18, Kwiecień 4, 2013.

1. jaroo18

jaroo18 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, mam problem ze swoim iHAS'em. Wczoraj chciałem nagrać Bioshocka Infinite na płyte Verbatim, przy 57% wypalania proces stanał w miejscu, czekałem cierpliwie ok 15min i nadal nie poszło nic dalej, chciałem wysunąć płyte lecz nagrywarka wogole nie reagowala więc zrobiłem restart kompa, płyte wysunałem lecz juz po restarcie nagrywarka przestała czytać płyty, komputer napęd widzi normalnie ale nie czyta żadnych płyt, nagranych jak i czystych. Przywrociłem oryg FW nagrywarki ale nadal nic. Wie ktoś czy da sie jeszcze cos z nia zrobic, czy nadaja sie ona już tylko na śmietnik? Bardzo proszę o pomoć kogoś kto sie zna w tym temacie. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Zapewne padla, jak masz gwarancje to ja tam oddaj. Nie zapomnij ofw wgrac. Sproboj na innej tasmie lub kompie.

4. jaroo18

jaroo18 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gwarancji raczej nie mam niestety, kupiłem ja na allegro juz sflashowana pod verbatimy, do wczoraj było z nia wszystko ok, nagrywarke mam podpięta pod adapter USB ale próbowałem też podpinać normalnie w kompie i jest to samo, objaw jest taki, że przy każdym włożeniu płyty napęd chce ja rozpędzić po czym słychać dźwięk jakby laser cofał sie do punktu początkowego( nie wiem jak to fachowo nazwac) i płyta sie zatrzymuje.

5. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    To padla kupic nowa

6. jaroo18

jaroo18 Banned

Polubienia: