1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ihas 124b problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ppa1991, Marzec 13, 2014.

1. ppa1991

ppa1991 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam dzisiaj po wgraniu w mojego ihasa 124b i postąpieniu zgodnie z instrukcją na forum czyli wgranie w nagrywarkę iHAS-124B-AL0S-WSZYSTKIE-CMC_MBI_MKM_RICOH_RITEK_UMEDISC_x2.4_speedpatched. bin i ustawieniu ImgBurna dla płyt
    wypalałem diablo 3 przerzucone przez abgx360 wywala mi na 50% jakiś błąd dodam ze zmarnowałem juz 3 verbatimy i 4 emtec i nic :((

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Co jest do wszystkiego to jet do niczego...
    Wgraj tam soft od Verby MKM 003 i na nich nagrywaj.

Wczytywanie...

Poleć forum