1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ihas 124B z LT MAX a firmy płyt

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez michalo_007, Luty 5, 2012.

1. michalo_007

michalo_007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Małopolska
    Witam,
    Posiadam przerobioną nagrywarkę Ihas 124B z LT MAX dla płyt Verbatim. Nagrane jakieś 6 płyt w 100% bez błędów.

Przymierzam się do zakupu kolejnych płyt i rozważam zakup jakiejś innej firmy np. Omega sprzedaje się na allegro bardzo dobrze tylko czy nie będzie problemów z nagrywaniem na takich płytach gier z XGD3 w kopii 1:1, bo płyt raczej nie używam bo każdą grę instaluje na HDD.

Czy są gdzieś dostępne oprogramowania dla innych płyt i też nagrywają bezbłędnie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. logai94

logai94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    moga byc problemy z instalacja na hdd

4. s_2j

s_2j Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja chcąc zaoszczędzić, kupiłem Platinium. Myślę sobie, dwa razy więcej płyt z tą samą kasę. Niestety wychodzi na to samo... co druga płyta ****...
    Oczywiście zmieniony miałem firmware i ustawienia pod te platiniumy.
    Kup Verbatimy i wszystko będzie cacy. Mniej nagrasz płyt, ale za to będziesz miał więcej czasu na coś innego, niż tylko granie ;)

5. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Przecież soft samemu sobie możesz zmodyfikować pod dowolny rodzaj płyty. Tam takie głupie gadanie, że płyty do śmietnika. Jak się robi sto tysięcy innych rzeczy na zamulonym komputerze i nagrywa płytę w tym samym czasie to każdą płytę można od razu z napędu do śmietnika wyrzucać.

Ja nagrałem ihasem już 3 gry XGD3 na Omegach, każda przeszła weryfikacje, zainstalowała się na dysk i można normalnie z dysku grać. Poradnik jak zmodyfikować fw nagrywarki na forum był, poszukaj. Płyty Omegi są dobre, o ile SZANUJE się płyty i nie walają się po kątach tylko od razu po grze lądują w pudełku.

6. michalo_007

michalo_007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Małopolska
    Dzięki za opinie.
    czekam na więcej bo teraz to już sam nie wiem czy brać te omegi czy Verbatimy :)

Wiecie może gdzie mogę dostać Omegi na sztuki żeby sprawdzić jak się sprawują ?

Sklep online lub Kraków, Trzebinia, Chrzanów.

7. s_2j

s_2j Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po pierwsze nie pisałem o płytach Omega tylko o Platinium. Być może Omegi są lepsze.
    Po drugie wiem co piszę. Przy Verbatimach nie było żadnego problemu z nagrywaniem. Przy Platinium na 12 płyt 4 poszło do kosza.
    Nie, nie mam zamulonego komputera i umiem się obchodzić z płytami. Dodam, że nigdy nie robiłem nic na komputerze, nagrywając płytę i to zaczynając od CDR Yamachy x2 na DVDR Ihasie 124B kończąc.

Wczytywanie...

Poleć forum