1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

IHAS 124D weryfikacja staje na 49% przy nagrywaniu z pomocą BURNERMAX lt3.0 xgd3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Velthar, Kwiecień 5, 2013.

1. Velthar

Velthar Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Strzelin
    Wybaczcie, że zakładam temat ale w innym opisałem problem lecz odpowiadali na pierwsze pytanie autora :)

Mam Ihas 124D (wgrany już nowy firmware) używam tego Burnermax. Powieksza mi płytę do 8,7.
    ID płyty Verbatim to MKM-003-00 - zaznaczam opcję 2,4 ale imgburn sam zmienia na 4x - nie wiem jak to powstrzymać.
    Zaznaczyłem OPC i Drive (for DVD+R DL MEDIA) i DVD ROM
    4 płyty wypalone i weryfikacja pada na 49%
    Przepuściłem obrazy przez abgx360 pod lt 3.0 - brak czerwonych tekstów :)
    LayerBreak=2133520

Nie wiem gdzie szukać przyczyny.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wilku122

wilku122 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam ten sam kłopot, czy jest na to jakieś rozwiązanie? Gry w xgd2 nagrywa bez problemów

4. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Mi pomogło wyłączenie weryfikacji i gry mi normalnie działały

Wysłane z mojego LT15i za pomocą Tapatalk 2

5. Master50

Master50 Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale się na dysk i tak nie zaistalują bo są złe wypalone.

Jak nagrywasz pay tools 0.15+verbatimy i nie działa to zostaje ci tylko clonecd (truncated). Rev d nie radzi sobie z paytools i xgd3.

Ten rev d nie radzi sobie z paytoolsem, możesz pokombinować z ustawieniami. Jedyny rev który działa z paytools to jest rev E.

6. wilku122

wilku122 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagrałem 3 różne gry pod xgd3 i zawsze weryfikacja staje na 49%, jednak gry działają. Dzisiaj nagrałem fife 14 jednak ta już nie odpala, pisze o ściereczce. Mam nagrywarkę ihasa 122 rev B i używam Burner Maxa

7. Master50

Master50 Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przyczyn może być wiele, albo zły soft pod złe płyty lub winna windowsa. Jak to nagrywarka usb to może być badziewny adapter usb.

Wczytywanie...

Poleć forum