Ihas 124e

ShiLLe

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam możliwość kupna Ihasa 124E, czy ktoś z was testował tą nagrywarkę z BurnerMAX Payload Tool ?
W sieci opinie są różne, dlatego chciałbym spytać się czy ktoś z forum miał z nią styczność.
Dodatkowo mając dostęp do oryginalnej fify14 aby zainstalować ją na dysku jest możliwość nagrania takowej przez zwykłą nagrywarkę aby działała poprawnie ?
Pozdrawiam.
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Fifa 14 ma CIV'a, musisz nagrać ihasem z wgranym burnermax.
Przy nagraniu jej zwykłą nagrywarką, po uruchomieniu gry będzie ci się wyłączać i powracać do dasha.
 

Samuraiser

Użytkownik
Użytkownik
tylko 124B. Burnermax juz niedziala tak jak dawniej.
 

ShiLLe

Użytkownik
Użytkownik
Co oznacza, że nie działa tak jak dawniej ?
 
Są wieści na forum ,że paytools sobie z civ nie radzi i to jest badziewny program do liteonów rev c,d,e i innych. Nie dosyć ,że musisz nagrywać na verbatimach nie ma pewności czy to zadziała. Zwykła nagrywarką fify nie nagrasz plus najlepszą nagrywarka liteon ihas rev b i jest droga bo coś od 150zl na allegro.
 

ShiLLe

Użytkownik
Użytkownik
Same Verbatimy to nie problem, a koszt rev. B na allegro w tej chwili to kosz już prawie 250zł. Najprawdopodobniej kupię to rewizje E ew. 122 tylko właśnie nie wiem dokładnie jaka rewizja, ale to się już jutro dowiem. Czekam jeszcze tutaj na jakieś informacje bezpośrednio od osób co miały styczność z 124E bo widziałem, że kilka jest tutaj na forum sądząc po sygnaturach.
 

kazik 1234

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
poszły do góry z rev b o 100 %
 
Lepiej poszukaj coś z tych nagrywarek.

The following drive models are confirmed capable of being cross-flashed with c4eva's iXtreme Burner MAX firmware:

ASUS
DRW-24B3LT*
DRW-24B3ST*
DRW-24B1LT*
DRW-24B1ST*

Dell
PLDS DH-16ABS

HP
DVD1270i*
DVD1260i*

Lite-On
iHAS122*
iHAS322* (thanks to Hasham, Risay, and Kingston for confirming)
DH-16ABSH11B (thanks to Charles for confirming)

Plextor
PX-L890SA

TEAC
DV-W524GSB

da się wgrać do nich lt max. Czy to seria c,d,e czy inna używasz paytools i nagrywasz i trzeba mieć dużo szczęścia żeby te gry chodziły i nie padały płyty(kwestia ustawień).
 

Morph

Użytkownik
Użytkownik
Są wieści na forum ,że paytools sobie z civ nie radzi i to jest badziewny program do liteonów rev c,d,e i innych. Nie dosyć ,że musisz nagrywać na verbatimach nie ma pewności czy to zadziała. Zwykła nagrywarką fify nie nagrasz plus najlepszą nagrywarka liteon ihas rev b i jest droga bo coś od 150zl na allegro.
Od miesiąca jestem dumnym posiadaczem rev D, kupiłem nówkę, za która zapłaciłem z wysyłką poniżej 100 zł po 10 nagranych płytach stwierdzam, że kupowanie ihasa rev B za 250 zł graniczy z głupotą, nie mam problemu z żadnymi freezami lub samoistnymi przejściami do dasha. Jeden z forumowiczów już przetestował rev E z payload toolsem i także nic złego z tego nie wynikło. Pozdarawiam.
 

Samuraiser

Użytkownik
Użytkownik
Na xboxpirate wyczytalem, ze mozna zrobic podmianke plyt. (1 wypalona Payloadem i 1 wypalona Truance). Mi to osobisice niedziala, iz Truance nienagrywa sie na dysk.
 
Od miesiąca jestem dumnym posiadaczem rev D, kupiłem nówkę, za która zapłaciłem z wysyłką poniżej 100 zł po 10 nagranych płytach stwierdzam, że kupowanie ihasa rev B za 250 zł graniczy z głupotą, nie mam problemu z żadnymi freezami lub samoistnymi przejściami do dasha. Jeden z forumowiczów już przetestował rev E z payload toolsem i także nic złego z tego nie wynikło. Pozdarawiam.
smiech na sali nagrał 10płyt i działa powiedz ,że jeszcze xgd2. Jak nagrałeś xgd3 z civ lub głównie xgd3 to możesz powiedzieć ,że działa.

a xboxpirate wyczytalem, ze mozna zrobic podmianke plyt. (1 wypalona Payloadem i 1 wypalona Truance). Mi to osobisice niedziala, iz Truance nienagrywa sie na dysk.
podobno jak jest instalacja z pełnej xgd3 sprawnej ( to rozruchowu truncated podobno nie wywala) ale jaki w tym sens 2dvd nagrywać lub od kogoś pożyczać.
 

Morph

Użytkownik
Użytkownik
@the mystic40 wszystkie xgd3 inaczej bym się słowem nie odezwał na ten temat
 

Do góry Bottom