1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ihas 124verb wgranyltmax

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kaitracid, Listopad 16, 2012.

1. kaitracid

kaitracid Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam

ostatnio rowniez kupilem ihas124 b z wgranym juz flashem
    podlaczylem ja wypalilem 2 plyty nastepne 6 spalilem
    nie wiedizalem o co chodzi pobawilem sie odpialem sata z jednego wejscia na plycie glownej do drugiego ruszylo
    ale w 60,70,90 % zwiecha hmmm
    wgranie malcolm... itd nic nie pomagalo przeinstlaowalem windowsa . dalej nic ( przeinstalowanie to byl pomysl jednego z uzytkownikow xbox forum)
    nic nie pomoglo.
    mam zamiar kupic teraz adapter
    chociaz nie wiem czy cos pomoze
    (obrazy byly dobre bo nawet probowalem wypalic ponownie jedna z tych 2 gier co wczensije naralem i smigaja.)
    takze zawiecha.
    po 2 dniach meczenia sie zanioslem komputer do seriwsu
    gdy zawodnik trafi na blad ma zadzownic i mam odberac kompa
    nie dzwoni.... (2dni)
    a zajal sie tym z marszu
    dodam jeszcze ze podczas mojego bawienia sie w biosie/ ustawienia sata(jako ide) itd. itd
    to juz po samym wlaczeniu programu XBC wyskakiwal blad ( z podlaczona nagrywarka )
    bez nagrywarki zadnego bledu XBC

zepsuta nagrywarka
    wyslalem na gwarancje

Nie pisz post pod postem i przeczytaj regulamin bo na każdym kroku go łamiesz!!!//LAki88

Wczytywanie...

Poleć forum