1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

IHAS 524-B - prędkośc nagrywania i firmware

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mt17, Styczeń 6, 2012.

1. mt17

mt17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, nie dawno zmieniłem swoją nagrywarkę 124-B na wersje 524-B (waszym poradnikiem ze strony), mam następujące dwa pytania i proszę o odpowiedź, z góry przepraszam jeśli to jest zły dział.

1. W programie infoTool, jak patrzę na możliwość nagrywania płyt DVD+R DL Verbatima, to najniższa jest 4X, nie ma opcji 2,4x. Dlaczego ? Na starej tj przed zmianą firmware również minimalna była 4X. Czy taka dobra nagrywarka nie powinna obsługiwać wartości mniejszych ??

2. Czy po zmianie, mogę wgrać firmware po prostu do najnowszego czyli z AL27 do AL2A ?? W sposób taki że po prostu odpalę pobrany plik. Czy muszę również to zrobić FlashUtlity. Jeśli flashutlity, to czy muszę nadal EEPROM również ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. jojo_sct

jojo_sct Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    2.Rozumiem że wgrałeś najnowsze orginalne firmware tyle ze pod 524B, w takim razie teraz na tej samej zasadzie musisz wgrać firmware lt max burner pod 524B

Wczytywanie...

Poleć forum