1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ihas 524b przestał nagrywać

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez cder, Wrzesień 15, 2013.

1. cder

cder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    sochaczew
    Witam.
    W zeszłym roku kupiłem ihasa 524b i normalnie nagrywałem XGD3 - teraz chciałem nagrać gta V i jest problem.Napęd strasznie dziwnie się zachowuje,rozpędza się i zwalnia,piszczy trzeszczy i.t.p. - co jest grane? - wgrywałem fw pod inne płyty i to samo,jedynie na platinumach troszkę lepiej ale i tak nie przeszło weryfikacji.
    Czy ktoś miał podobny problem? - i jak sobie z tym poradzić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. cder

cder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    sochaczew
    Problem rozwiązany - wszystkiemu winny adapter sata-usb chińskie badziewie.Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum