1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ihas 524d

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tomekm250, Styczeń 17, 2013.

1. tomekm250

tomekm250 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Posiadam nagrywarke liteon ihas 524 d. Zaktualizowalem firmwere do najnowszego. Udalo mi sie nagrac pare gier ale duzo wiecej plyt zmarnowalem. Ustawialem ja juz na wszystkie mozliwe sposoby. Uzywalem plyt verbatim jak i innych. Jeszcze jedna opcja przychodzi mi do glowy ale nie wiem jak sie za to zabrac a mianowicie downgrade do 124d bo czytalem ze te nagrywarki dzialaja dobrze. W programie flash utility wyskakuje mi ze firmwere z ihas 124d nie pasuje do ihas 524d i nic z tym nie moge zrobic. Jak macie jakies pomysly to piszcie zanim nagrywarka wyladuje w smietniku

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Patryk Jaworski

Patryk Jaworski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Firmware się wgrywa tak
    124d do ihasa 124d
    524d do ihasa 524d
    Jak wgrasz inaczej to brick
    Burner Max i tak ci nie wejdzie, bo jest tylko na rewizje B, co oznacza inny chipset

4. Pat80

Pat80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
    Nagrywa sie dobrze na revizji B , a Ty masz D .. także niestety ale szału na tej nagrywarce nie będzie...

przejrzyj ten temat http://xboxforum.pl/oprogramowanie-13/c4e-s-burnermax-payload-tool-v0-15-a-154542/index34.html i spróbuj z tym programem payload tool v015

Wczytywanie...

Poleć forum