1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

IHAS alternatywa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez elbartoo, Styczeń 6, 2013.

1. elbartoo

elbartoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Witam słyszałem o alternatywach dla IHAS dzięki BurnerMax . Wiecie jakie modele ???
    Lite-ON DVD RW LH-20a1p nie da rady
    HP 940 nie da rady

no chyba że sie myle

2. Lotnik421 Xbox One

3. dimon

dimon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    witam
    tutaj masz te sprawdzone C4E ale najlepiej jakbyś sam sprawdził tym programikiem kompatybilność oczywiście jak masz mozliwość , u mnie nagrywarka w hp nie dała rady

4. elbartoo

elbartoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    ogólnie sprawdzilem te napedy ktore mialem znalazlem w domu 3 i zaden nie prazy chyba jednak pomyśle o IHASIE

5. air30

air30 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ihas alterntywa

witam ja mam ihasa 124-19 b i dziala programik ale mozna powiedziec ze lipa jest owszem zwieksza pojemnosc plyty gre nagrywa cala ale przy weryfikacji wywala przy okolo 50% sprawdzalem na 3 grach i potem nie da sie jej zainstalowac na dysku xboxa tez wywala przy 50% gra dziala z plytki ale nie wiem czy sie nie zawiesi podczas grania

6. kedziore800

kedziore800 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WarszaWA
    Kupuj iHas i będziesz miał spokój. Poczucie bezpieczeństwa, że dobrze nagrasz płytkę.

7. dimon

dimon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    witam a sprawdzałeś obraz abgx-em? po drugie na jakich płytach nagrywasz , na takie pod jakie sflashowany jest napęd, ogólnie najlepsze są verbatimy

8. air30

air30 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sprawdzalem abgx nagrywalem na verbatimie i maxellach nagrywarka calkowicie nowa nie sflashowana

Wczytywanie...

Poleć forum