1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ihas backup pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krystiannks, Lipiec 18, 2012.

1. krystiannks

krystiannks Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kielce
    Witam, mogę kupić po okazyjnej cenie ihasa 124B z wgranym LT MAX niestety bez backupu (taką kupił na aukcji). Niestety Lt Max pod verbatimy mnie nie interesuje. Moje pytanie brzmi. Czy mogę wgrać bezpośrednio soft pod platinumy i czy muszę wgrywać wcześniej oryginalny soft. Jeżeli tak to czy da radę wgrać soft z backupu od innego użytkownika takiej samej nagrywarki. Przepraszam za głupie pytanie ale wolałbym się upewnić.
    Z góry dzięki za szybką odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wgrywasz od razu LT pod Platinum. Z resztą radzę ci nagrywać na Verbatimach bo ja ok. 20 Platinumów straciłem.

1 osoba to lubi.
  4. krystiannks

krystiannks Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kielce
    Dzięki za szybką odpowiedź. Jednak spróbuję z platinumami (mam ich trochę). Gry XGD2 nagrywały się na nich bez problemu i wydawały się być lepiej nagrane niż verbatimy.

5. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    Pamiętaj że są 2 rodzaje płyt platinum i 2 firmwery. R10-65 i R12-00 .

Wczytywanie...

Poleć forum