1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ihas błąd podczas weryfikacji

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez stefan357, Październik 8, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. stefan357

stefan357 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam dzisiaj przyszła mi nagrywarka ihas 124 B po zamontowaniu i wgraniu burner max zacząłem nagrywać fife 13. Ustawiłem wszystko tak jak jest pokazane w najlepszych poradnikach. Obraz nagrał sie w 100 % ale podczas weryfikacji przy 49% wyskoczył taki błąd http://i47.tinypic.com/2jacket.jpg Gra po włożeniu do konsolki oczywiście nie działała. Podejrzewam że to przez płytę ponieważ nagrywałem na platinum a firmware nagrywarki mam pod verbatim, ale słyszałem ze ludzie tak nagrywają i działa. Nie wiem co poszło nie tak, proszę o pomoc. Mam Lt 3.0

2. Lotnik421 Xbox One

3. jagielloma

jagielloma Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  4. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    i buforek panie ustaw min 241mb w imageburnie

5. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Dodatkowo temat: http://xboxforum.pl/problemy-239/masz-problemy-z-gra-fifa-13-pisz-tutaj-146158/

Tam pisz a nie tworzysz nowe tematy.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum