1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ihas burner wolno czyta płyty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tom8823, Sierpień 2, 2012.

1. tom8823

tom8823 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam. Kupiłem Ihas burnera 124b i wgrałem soft zmodyfikowany przez kurczaka80 pod oba rodzaje płyt platinum. Płytki wypala bez problemu, przechodzą weryfikację i instalują się na HDD ale mam problem z odczytem. Na każdym zmodyfikowanym firmware czy to od kurczaka czy od c4eva odczyt płyt zwalnia z 16x do max 8x ale w praktyce wynosi max 4x.

Jest to bardzo irytujące bo np weryfikacja płyty w Imgburn to ponad 20 minut, test płyty w Nero DiscSpeed to prawie 30 minut. Test płyty w abgx to kolejne 30 minut i płytki w ogóle nie słychać, cały czas kręci się wolno. Abgx pokazuje przy teście CRC odczyt 4MB/s podczas gdy moja nagrywarka w laptopie pokazuje 12MB/s.

Czy istnieje możliwość edytowania pliku firmware tak aby przywrócić odczyt na max a zostawić nagrywanie platinum 2,4x?

Proszę od odpowiedź i czy Wy też tak macie?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. kurczak80

kurczak80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubawka
    Witam trochę późno ale może spróbuj przepiąć nagrywarkę do innego portu. Nic innego mi do głowy nie przychodzi.
    Zapytam po co ty płytę w abgx testujesz? Testuje się tylko obraz i wsio.

4. tom8823

tom8823 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Testuję bo lubię mieć 100% pewności :p

A problem się już rozwiązał sam. Po restarcie kompa przyspieszyło samo więc temat zamknięty. Dzięki za próbę pomocy :)

Wczytywanie...

Poleć forum