1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iHAS czyli jak to działa :>

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pantos, Lipiec 15, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. pantos

pantos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zelów, Poland
    Witam,
    jako oddałem właśnie xboxa do przeróbki na lt 3.0 buszuje po forum ale nie znajduje odpowiedzi na parę nurtujących pytań.
    iHAS, tak właściwie wiem tylko coś że jak instaluje się gry na tej nagrywarce to można grać na xbl.
    Natomiast chciałbym się dowiedzieć co zrobić żebym nie dostał bana na xbl.
    Nie stać mnie na oryginalne gry więc próbuje tak.
    Od siebie wiem żeby nie być zbanowany należy kupić nagrywarke ,która nazywa się iHAS i nagrywać na niej gry za pomocą jakiegoś abgx i imgburnera.
    Nie wiem czy wogóle coś bym nagrał tym sposobem, dlatego proszę o pomoc. :)
    Tak więc moje pytanie brzmi co kupić żeby nie zostać zbanowany na xbl i jak to wszystko działa.?
    Pozdro... :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    No to zapraszam do dzialu LT, tam na pewno nie buszowales.
    Sa tam wyczerpujace odpowiedzi na twoje pytania oraz masa tutoriali.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum