1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ihas+fifa13+verbatim=szmatka..

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez powerbill1, Październik 11, 2012.

1. powerbill1

powerbill1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Głogów
    A więc tak.. nagrałem dziś fifę 13, posiadam Ihasa 124B z wgranym Burning Maxem , wgrałem Al0S , kupiłem 3 płytki Verbatimki MKM003 (X8) nagrałem je kolejno.. z prędkościa 2.4 bez OPC.. , nagrałem 4x z opcją OPC , i przy 2.4 i przy 4x wyskakuje mi błąd ze szmatką.. tak więc WTF?!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dałeś opcje Smartburn on? a reste na off?

4. powerbill1

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Głogów
    mógłbyś napisać do mnie na gadu ? wysłał bym Ci konkretne screeny itp itd. gadu wyślę na priv jbc.

5. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    a pod konkretne lt zrobiles obraz gry?

6. powerbill1

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Głogów
    obraz jest gotowy do użycia pod LT 3.0 nie jestem pewny czy to ma coś do życzenia ale jak chcem nagrać (posiadając Ihasa) to dalej pyta mnie czy mam zrobić truncate czy nie, iXtreme Burner Max zrobiony TYLKO POD PŁYTY VERBATIMA tudzież tylko takimi nagrywam.. dałem truncate , weryfikacja dysku przebiegła też w 100% poprawnie a jednak błąd ze szmatką się utrzymuje.. obraz FIFY to , FIFA 13 COMPLEX.. nie mam ochoty słuchać szpaka.. języki to Angielski,Niemiecki i jakieś 2 jeszcze.. jak to ma coś do rzeczy.. proszę o szybką pomoc bo nie wyrobię.

7. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw

Poleć forum