1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iHAS Forza problem

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez XBOX-M4ST3R, Maj 24, 2012.

1. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nagrałem forze 4 complex dvd 1 na (3 płyty zmarnowałem - 1xplatinum pod którego wgywałem specjalne fw nagrywając na nich, póżniej nagrywajac na verbie MKM-003 powrocilem do org lt max). Gra nagrywana raz z topologią pod 2.0 na verbatimie i 2 razy na topologii 3.0. Mam dasha najnowszego, LT 2.0 w samsungu, a gry xgd3 które nagrywalem pod 3.0 na zwykłej nagrywarce działały. Ustawienia imgburn:
    1)Verbatim: fw org lt max, 2,4x speed + OPC, force ht: no, online ht: no, Smartburn: yes, Drive for DVD + R DL Media EEprom + DVD-ROM, nagrane idealnie + weryfikacja 100%, jakośc jak sprawdzałem do połowy była 90.
    2)Platinum: fw ppod platinum, takie same ustawienia
    #)Verbatim: fw pod verby, 4x speed + OPC, force ht: yes, online ht: no, smartburn: yes, topologia w forzie pod 2.0, tak samo inne

EDIT:

A niech mi ktoś powie czy dobrze zmieniałem firmware pod platinumy?? (plik: iHAS-524B-AL2A-MKM001MKM003-final_speedpatched3xplatinum). Miałem wgrane org lt max pod verbatimy. Odpaliłem program Flash Utility wziałem Write Flash i ten plik co napisałem wcześniej, zakonczyło się i tyle?? Tak samo wracałem na Verby.
    Teraz nagrałem BF3 DVD2 na Verb zmienijąc firmware wczesniej sposobem wyżej i dalej błąd ''uruchom grę''. 2,4x speed bez OPC. Force HT:yes, Online HT: No, Smartburn: Yes. O co chodzi. Nagrywarka ihas 122-18 B przerobiony na 524B z ltmax

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Po pierwsze: nie pisz posta pod postem, bo Panowie Moderatorzy dadzą Ci warna.

Po drugie: nagrywając metodą numer dwa, którą wymieniłeś, gry powinny działać.
    Zważywszy na to, że masz w swojej konsoli napęd samsunga, który nie obsługuje zabezpieczeń CIV i AP2.5.
    + do samsunga nie ma LT+ v3.0.

Wgraj do napędu LT+ v2.01 i spróbuj odpalić nagrane gry.
    Konsole i tak już masz oflagowaną do bana, ale o to akurat nie musisz się martwić, bo M$ ostatnio na to zlewa.

+ gry nagrywaj na Verbatimach. Lepiej raz zapłacić za Verba 6zł niż marnować pełno kasy na inne płytki.

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    LT 2.01 + Verbatimy z Singapuru + odpowiednie FW (tutorial LT MAX) + oryginalne ustawienia EEprom (włączone jest tylko "SmartBurn").

Wczytywanie...

Poleć forum