1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ihas i nowy dash 16197.

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez lfanek, Listopad 15, 2012.

1. lfanek

lfanek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    Nabyłem dzisiaj nagrywarkę iHas 124b. Wrzuciłem jej plik iHAS-524B-AL2A-MKM001MKM003-final poprzez flash utility. Ponownie uruchomilem komputer po czym w eeprom utility w zakladce crossflash dałem convert. Poprzez media split zmieniłem RICOHJPN-D00-001(esperanza) na ISSM-D00-001 zapisalem plik jako iHAS-524B-AL2A-MKM001MKM003-final_speedpatched po czym wgrałem go, ponowne uruchomienie kompa, znowu convert(dobrze?) oraz zakladka Options i zaznaczyłem tam 3 opcje które są pokazane w tutorialu. Imgburn ustawiony również wg tutoriala razem z opcja OBC. Płyta się nagrała oraz przeszła weryfikację. Gra działała ale nie chciała się zainstalować na dysku - 11% i błąd. Miałem jakiś starszy dash więc zaaktualizowałem go do 16197. Teraz xbox pokazuje płytę z różnymi danymi lub czasami okładkę (tylko taką jakąś małą na ikonce) ale włączyć gry się nie da - wyskakuje o czyszczeniu płyty. Co jest nie tak? Może coś z tym plikiem iHAS-524B-AL2A-MKM001MKM003-final_speedpatched jest nie tak bo imgburn i tak pokazuje mi jak włożę płytę esperanzy jako RICOHJPN-D00-001.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lfanek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Poradzilem sobie okazalao sie ze z pospiechu wybralem inny media id bo tak naprawde plyta to RICOHJPN-D00-067. Jak zrobic sobie fw do napedu tak zeby np plyty verby zmienic i wlasnie tej esperanzy na ISSM bo jak zmienie jedna to drugiej juz nie moge i wkrurza jak musze non stop naped flashowac jak jest inna plyta.

4. lfanek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeszcze jedna sprawa. Nagralem forze horizon na esperanze, przeszla weryfikacje ale zainstalowac sie nie chce. Esperanzy sie nie nadaja? Zmienilem FW nagrywarki na verbatimki i nagralem fife 13 i gra normalnie sie instaluje.

Wczytywanie...

Poleć forum