1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ihas i płyty Esperanza, błąd podczas nagrywania

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Noxx, Wrzesień 6, 2013.

1. Noxx

Noxx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie wszystkich forumowiczów !

Zdaję sobie sprawę, że problem był poruszony w wielu topicach na forum, w żadnym jednak nie były ujęte wszystkie szczegóły mojego problemu.
    Otóż kupiłem nagrywarkę iHas, opisaną dokładnie jako : " B-MAX BURNER MAX IHAS 124 "

-płyty ESPERANZA
    -obraz płyty przepuszczony przez agbx.
    -imgburn ustawiony zgodnie z tutorialem nagrywania dla LT3.0 z tego forum.
    (na poprzedniej - zwykłej nagrywarce udało mi się wypalić poprawnie wiele starszych gier o wadze 7.30GB, za co dziękuje autorowi tuta, ~adamowi 34689!)
    -burnermax zdaje się działać poprawnie :
    -nagrywarka podłączona do płyty głównej za pomocą przejściówki SATA-> IDE (rozpoznana natychmiastowo przez system, jako napęd -odczyt- działała dotąd poprawnie)

problem pojawia się po kilkunastu minutach pracy imgburn'a, pasek dochodzi do 100%, tacka napędu się wysuwa i naturalnie - zamyka ponownie, później widzę tego typu błąd:
    (nie jest o mój screen)

obawiam się że źródłem problemu jest przejściówka sata-ide... lub też błąd leży po stronie mediaid ?

przeczytałem już pół internetu i nadal nie znalazłem odpowiedzi jak wyeliminować ten błąd.
    proszę o pomoc ! ; )

Pozdrawiam,
    Noxx

Wczytywanie...

Poleć forum