1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ihas Koszalin

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Cienkibolek, Styczeń 11, 2012.

1. Cienkibolek

Cienkibolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Koszalin
    Witam, na imię mi Adam, poszukuję osoby z Koszalina u której mógł bym sprawdzić swoją nagrywarkę z ihasem. Niestety, u mnie na 3 kompach (2 stacjonarki i laptop) wypalanie kończy się na 50%,na różnych systemach, różnych konfiguracjach, z przejściówką i bez, popłynąłem już w sumie na jakieś 20 płyt :( Więc zapytanie, wypalał już ktoś z Koszalinka (lub najbliższych okolic) z sukcesem jakieś gry xdg3 na ihasie?? A jeśli tak, to czy mógł by sprawdzić moją nagrywarkę ??
    W razie co proszę pisać na gadu nr 5551184. Pozdrowienia

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vardas

Vardas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
  4. Cienkibolek

Cienkibolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Koszalin
    myślałem, że jak nabiję 20 to uda mi się założyć nowy temat w dziale pomoc przy iso, ale nadal mimo 20 sztuk moje konto nie ma wymaganych uprawnień :( Nagrywarka funkiel nówka, to dziwne by było, żeby laser od razu klęknął. Tak czy siak, zapoznam się z podanym przez ciebie tematem, thx.

Wczytywanie...

Poleć forum