1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

IHAS nagrywa TYLKO gry na płytach DL dla Xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez seba24, Marzec 29, 2013.

1. seba24

seba24 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam

Rozwine temat .Pare miesięcy temu sflashowałem moją nagrywarke tj. IHAS 324B według poradnika
    X360 - poprawne nagrywanie xgd3 (modyfikacja nagrywarki) • programosy.pl znalezionego na Waszym forum.
    Wszystkie gry z XGD3 po sflashowaniu nagrywam na Verbatimach i pięknie chodzi.
    Niestety nie moge nagrywać już żadnych mediów typu filmy , muzyka itp na płytach DL .
    Przy nagrywaniu czegokolwiek prócz gier na Iksa, przerywa mi przy 50% .Dotyczy to każdej płyty DL.
    Zwykłe jednowarstwowe tez idą bez problemu.
    Nagrywałem przeróznymi programami i to samo.
    Tu moje zapytanie ... co jest grane?

Wczytywanie...

Poleć forum