1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ihas nagrywa/weryfikuje z prędkością 0.8x

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez onn125, Wrzesień 26, 2014.

1. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    Witam, mam problem z ihasem i moim komputerem.Otóż sprawa wygląda tak że mam ihasa podłączonego przez x360 usb pro bądź przez zwykły adapter ale niezależnie na którym to i tak nagrywa i weryfikuje się z prędkością 0.8x.
    Próbowałem na każdym porcie usb z tyłu lecz bez skutku.Próbowałem nawet formata zrobić lecz to też nie pomogło.Parę razy udało mi się nagrać normalnie ale problem znowu wraca.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. raggatwins

raggatwins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk
    Jakim programem nagrywasz gry? Jaki to ihas dokladnie (ktora rewizja)?
    Ja uzywam IMGBurn jak kazdy chyba tutaj i tam jest mozliwosc ustawienia predkosci nagrywania plyt.

4. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    ihas 124 B (nie pamiętam czy 124-04B czy 124-19B).Nagrywam oczywiście programem img burn, w którym mam zaznaczoną prędkosć 2.4x .Niezależnie jaką opcję prędkosci nagrywania bym wybrał to i tak leci z prędkością 0.8x

Dodatkowo jeżeli podłączę ihasa przez usb to wyświetla się komunikat "to urządzenie może działać szybciej jeżeli podłączę je do portu usb 2.0".

PROBLEM ROZWIĄZANY:

jak się okazało windows update w windows 7 nie jest tak skuteczne.Pomogła ręczna instalacja sterowników do usb.

5. raggatwins

raggatwins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk
    no widzisz :D dzialalo to pod usb 1.0 wiec dlatego taka predkosc :)

Wczytywanie...

Poleć forum