1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ihas nagrywa/weryfikuje z prędkością 0.8x

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez onn125, Wrzesień 26, 2014.

1. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    Witam, mam problem z ihasem i moim komputerem.Otóż sprawa wygląda tak że mam ihasa podłączonego przez x360 usb pro bądź przez zwykły adapter ale niezależnie na którym to i tak nagrywa i weryfikuje się z prędkością 0.8x.
    Próbowałem na każdym porcie usb z tyłu lecz bez skutku.Próbowałem nawet formata zrobić lecz to też nie pomogło.Parę razy udało mi się nagrać normalnie ale problem znowu wraca.

2. Lotnik421 Xbox One

3. raggatwins

raggatwins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk
    Jakim programem nagrywasz gry? Jaki to ihas dokladnie (ktora rewizja)?
    Ja uzywam IMGBurn jak kazdy chyba tutaj i tam jest mozliwosc ustawienia predkosci nagrywania plyt.

4. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    ihas 124 B (nie pamiętam czy 124-04B czy 124-19B).Nagrywam oczywiście programem img burn, w którym mam zaznaczoną prędkosć 2.4x .Niezależnie jaką opcję prędkosci nagrywania bym wybrał to i tak leci z prędkością 0.8x

Dodatkowo jeżeli podłączę ihasa przez usb to wyświetla się komunikat "to urządzenie może działać szybciej jeżeli podłączę je do portu usb 2.0".

PROBLEM ROZWIĄZANY:

jak się okazało windows update w windows 7 nie jest tak skuteczne.Pomogła ręczna instalacja sterowników do usb.

5. raggatwins

raggatwins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk
    no widzisz :D dzialalo to pod usb 1.0 wiec dlatego taka predkosc :)

Wczytywanie...

Poleć forum