1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ihas problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez szumo22, Listopad 3, 2013.

1. szumo22

szumo22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    W grudniu kupiłem sobie nagrywarke Ihas 124b. Jako że od zawsze kupowałem płyty Vakossa z Auchan, przerobiłem ją wg. tego poradnika http://xboxforum.pl/ihas-241/tutori...on-ihas-rev-b-pod-kazdy-nosnik-dvd-dl-145119/ .
    Ostatnio chciałem nagrać 3 gry, PES 2014, GTA V i Fifa 14. Na PES'a zmarnowałem chyba ze 4 płyty, na fifę 2, tylko GTA V się nagrało (ale też 1 płytka zmarnowała się). Przy zmarnowanych płytkach występował popularny problem, że przy ok. 50% weryfikacji, wywala błąd.
    GTA V nagrałem (najpierw PES'a, potem GTA, a kilka dni później Fifa), i z początku działało tak jako tako. Nie mogłem jej zainstalować, bo wyskakiwało przeczyść płytkę, czasami też musiałem kilka razy otwierać i zamykać tackę aby za którymś razem gra odpaliła (już przy jakieś grze kiedyś też tak miałem, ale nie pamiętam przy jakiej). Od pewnego momentu gra za nic w świecie nie chce odpalić. Dałem płytkę wujkowi, aby sprawdził czy o niego będzie działać, i o dziwo działa, i nawet instaluje się bez problemu. Dodam jeszcze że inne gry np. Driver San Franscisco, F1 2012 działają bez problemów.
    Czy ktoś wie co może być nie tak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. adamk4

adamk4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stalowa Wola
    Ja na GTA V zmarnowałem z 5 płyt. Aż w końcu kupiłem 1 szt. verbatim i nagrało się za pierwszym razem. Nie żałuj na płytki. Lepiej dać 10 zł za płytki i nagrasz na 100%.

4. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    kupuj albo verby albo platinum najlepsze odpowiedni plik wgraj i ustawienia pod nie u mnie na 10 platyn wszystkie sie pala ok czasem cos padnie ale rzadko

5. szumo22

szumo22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    na GTA V zmarnowałem 1 płytkę. Nagrałem płytę nr 1 za pierwszym razem, GTA się instalowało tak jak powinno, nagrywając płytkę nr 2 już problem z weryfikacją. Potem ściągnąłem profilaktycznie grę jeszcze raz i nagrałem ponownie drugą płytę i nagrało, i działało tak jak napisałem wyżej.
    Poza tym jak wyjaśnić to że u mojego wujka GTA które nagrałem ja na vakossach gra normalnie, zainstalowało się na dysku normalnie i w ogóle. Teraz miał on nagrać F1 najnowsze na vakossach i zobaczymy.
    Poza tym zawsze nagrywałem na vakossach i nie było problemu.
    A czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że przez to że na ihasie przerobionym pod vakossa, nagrywałem gry właśnie na vakossa ale także jakieś filmy, mp3 na cd, to mogło coś się popsuć?

6. oxygen

oxygen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Te liteony na początku kosztowały 70 zł teraz doszły do 200, za 70 zł nagrywarka na pewno np nie dorówna Pionierowi Nec czy Plextor, najlepiej używać je tylko do gier xboxa bo szkoda, nie wiem czy 100 płytek wypalą, lepszej jakości nagrywarki to spokojnie z 500 da rade jak nie więcej.
    porównam z pionierem tez nie wszystkie modele, to co tydzień 10 pak i 5 lat wytrzymała.

7. szumo22

szumo22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To fajnie, ale co to wnosi do mojego problemu. Ja nie wypaliłem na ihasie nawet 30 płyt (zmarnowanych i niezmarnowanych).

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk

8. oxygen

oxygen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dam ci linka i poczytaj •• Test 21 płyt DVD i Blu-Ray – jakość nośników – porównanie płyt DVD i Blu-ray – testy płyt DVD i Blu-ray – DVD-R, DVR+R, DVD DL, BD-R, BD-DL – Verbatim, Maxell, Platinium – najlepsze płyty. Strona 2.

są 3 strony, vakoss nie jest dobra płytą, jeszcze jest korekcja błędów np w napędzie xboxa i np laser moc lasera kalibracja lasera , soczewek, sprzęt bardziej exploatowany będzie miał te parametry coraz słabsze z stąd może w jednej czytać w drugiej nie, lepsza płyta tych błędów będzie miała mniej i słabszy laser odczyta taka płytę.

Ze swojej strony dopisze najlepiej obraz przepościć abgx musisz poczytać co zaznaczyć, sprawdzi ci poprawność obrazu crc sumy kontrolnej, na przykład jak masz neta radiowego to popularne jest ściągając gubi dane pakietu.

Wczytywanie...

Poleć forum