1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ihas zle nagrywa plytki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mustangx, Listopad 5, 2013.

1. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Mam nagrywarkę Ihas już od roku, jednak ostatnio robiłem format komputera, po zrobieniu formatu pobrałem na nowo img burn i ustawiłem tak jak w poradniku pod Lt 3.0 ale nastąpiły jakieś zmiany
    1. Ihas nagrywa gry bardzo bardzo cicho, nie tak jak to było wcześniej
    2. gry przechodzą weryfikacje 100% a i tak nie moge ich zainstalowac na dysku

dodam ze po formacie nie robilem nic na nowo z ihasem

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    a zmieniales ustawienia w programie eeprom ? czyli pod dane ID plyt , mo to co bylo wgrane w nagrywarce zostalo napewno jedynie program eeprom utility po formacie ustawiasz no i imageburna oczywiscie

4. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    nic nie ustawiałem w żadnym eeprom jak to zrobic? nagrywam na verbach

Wczytywanie...

Poleć forum