1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ihas124-14 eu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matmac, Wrzesień 1, 2014.

1. matmac

matmac Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przeczytałem wszystkie informacje na forum i wiele z nich wyklucza pierwsze. Chciałbym usystematyzować więc czy mam rację?

Do nagrania XDA3 na 100% weryfikacji nie potrzeba niczego więcej poza:

1. aktualnym imgburnem
    2. BurnerMAX v0.15
    3. płytami Verbatim MKM003

Nie rozumiem tylko, czy obrazy trzeba przepuszczać przez agda i czy trzeba zrobić ustawienia takie jak tutaj: http://xboxforum.pl/images/imported/2014/02/23.png

Mógłby ktoś rozwiać moje wątpliwości?

2. Lotnik421 Xbox One

3. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    XGD3... Dokładnie,tak

Napisane na klawikordzie Xperia U

2 użytkowników lubi ten post.
  4. matmac

matmac Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej czyli tylko te 3 pierwsze punkty zrobić i gierka powinna chodzić? Natomaist nie sprawdzać obrazu wcześniej?

5. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    warto jest puścić obraz przez abg'xa by upewnić sie czy nie jest on uszkodzony oraz by sprawdzić jaką ma topologię :p

1 osoba to lubi.
  6. matmac

matmac Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No dobra a mółbyś poweidzieć jakie ustawienia są najlepsze do sprawdzenia xgda na tej nagrywarce? dla płytek verbatim?

7. adiozzz

adiozzz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  8. matmac

matmac Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przeglądnąłem cały temat i niestety ale znajdują się tam odpowiedzi ktore się wykluczają dlatego założyłem tutaj nowy temat z prośbą o pomoc w zweryfikowaniu instrukcji. Napisałem to w pierwszym poście....

Nie chodzi o to, że nie rozumiem co czytam tylko jak jeden pisze jedno a drugi mówi, że źle to niestety ale jako laik ciężko to zrozumieć. Dlatego prosiłbym o weryfikację ewentualnie krok po kroku jakby dało radę co należałoby zrobić z płytą verbatim.

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum